Видавництво: Електрокнига

Електрокнига

Видавництво Електрокнига створено у місті Києві, головним редактором - Антон Санченко. Спеціалізується на книгах в непаперовому форматі.

Про себе:
Електрокнига - видавництво вихідного дня. Усі наші співробітники десь працюють і збираються разом, тільки коли треба видати чергову книжку. Ми досліджуємо життя книжок у різних "агрегатних станах", і видаємо електронні, дискові, паперові та аудіо- книжки, переважно в декількох версіях одразу, щоб дослідити їх взаємний вплив на розповсюдження текстів. На відміну від більшості електронних видавництв ми не просто оцифровуємо паперові книжки відомих авторів, а надаємо перевагу книжкам молодих, які ще не зафіксовано на папері. Якщо ж електронна книжка зацікавлює публіку, ми друкуємо її на папері на замовлення. Це трохи дрожче за традиційний друк, але дозволяє зберегти декілька берізок. Якщо ж і після цього залишаються перпективи продажу книжки, ми зазвичай віддаємо їх "регулярному" видавництву, щоб воно надрукувало їх великим накладом.

Серії:
"Конвертовані книжки"
"Нансенівський паспорт"

Сайт видавництва:
http://www.avtura.com.ua

Книги видавництва по рейтингу від користувачів
  • Самовчитель графомана. Антон Санченко
  • Найкращі часи. Галина Ткачук
  • Родимки. Ірина Цілик
  • Його звуть Міша... або Зорі в макаронах. Аня Гераскіна
Новини видавництва
Книга-гіпертекст з розгалуженим сюжетом вперше в Україні

Видавництво "Електрокнига" ставить новий експеримент у царині літературних гіпертекстів: вийшла у світ перша в Україні книга-гіпертекст з розгалуженим сюжетом.
Такий твір не вийде читати підряд – лише заплутаєтеся. Адже в ньому герої живуть кількома життями одночасно, різні «версії» людей зустрічаються і діють по-різному, тож прослідкувати за ними всіма можна тільки за допомогою розгалуженої системи зв’язків між частинами тексту.

Оцініть видавництво:
0
Зараз присутні 0 користувачів та 4 гостя.