Найкращі рецензії на книги

Чого варте людське життя?

автор:
Віктор Ярославцев
0

   Чого варте людське життя?На що ти готовий піти заради грошей,влади,посади?В цій повісті людське життя не стало перепоною для досягнення мети.

   Детектив "Вбивство на вулиці Скорини" - класична детективна розповідь з  інтригуючим початком та цікавим кінцем.Це повість з певними оригінальними авторськими перлами.

Весь текст...
45

Душа продається все одно…?

Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки. В’ячеслав Васильченко
автор:
В’ячеслав Васильченко
0

Одразу відмічу,що це перша прочитана мною книга сучасного українського автора за все життя.Книги на українській мові мені завжди було складно сприймати,але «Дворушники…» стали приємним винятком.

Весь текст...
18

«Сьогодні вона знову крастиме…», або Крадіжка у життя

Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки. В’ячеслав Васильченко
автор:
В’ячеслав Васильченко
0

«Сьогодні вона знову крастиме» – подумала я, згадуючи, що на полиці стоять «Дворушники…». Книга, яка не відпускає до останньої крапки з міцних талановитих обіймів. Книга, яка робить тебе не рядовим читачем, а першорядним героєм її історії і, прочинивши «…Євангеліє від вовкулаки», шляху назад уже немає: Ти мусиш довести справу до кінця, адже тепер Ти учасник дійства і сьогодні саме Ти вирішуєш, яким має бути світ...

Весь текст...
10

«You» – частина «Ю»

Ю. Іздрик
автор:
Іздрик
5
yu_izdryk.thumbnail.jpg

Робити щодня ретвіт запису зі сторінки Юрка Іздрика у Facebook стало повсякденним моїм заняттям. Я не перестаю дивуватись, ЯК (?!!), поки я сплю/їм/п’ю/ходжу на навчання, він встигає написати черговий(геніальний!) вірш. Поезія Іздрика стала особливою для мене ще тоді, у 2011, коли ходила та повторювала «любиш – не любиш,хочеш – не хоч, я відриваю приклеєний скотч». Відтоді книга Юрка Underworld зайняла почесне місце не на полиці, а у рюкзаку, вона стала «книгою-мандрівницею», тією, яка супроводжує тебе скрізь. Від учора склала їй компанію нова віршована книга Іздрика під назвою «Ю»

Весь текст...
10

Бути собою = божевільною чи святою?

Біографія випадкового чуда. Таня Малярчук
автор:
Таня Малярчук
0

З обкладинки книги дивиться вперед дивна дівчина з маскою замість обличчя. Трохи карикатурна, нібито й несправжня – хто вона? Що ховається за тією маскою: автор? головна героїня? чудо?

Весь текст...
7

Гра в омоніми

Співіснування. Галина Крук
автор:
Галина Крук
0

Після довгої перерви відома львівська поетка порадувала читачів новою книжкою віршів. На звороті обкладинки вміщений відгук Сергія Жадана, де він порівняв Галку з родинним лікарем, який пише «легко, відсторонено й відверто, так що психоаналіз перетворюється на психоделіку з терпкими домішками драйву, якого їй не бракує». Ця цитата недарма прикрашає видання, адже на презентації в Києві Галина Григорівна підтвердила значимість цих слів: «Я тому і дала цю цитату на обкладинку, бо вона точно передає моє ставлення до поезії і навпаки. Самоаналіз – найцікавіший у творчості, часом він дуже захоплює.

Весь текст...
7

Про "Кулінарні фіглі"

Кулінарні фіґлі. Марія Матіос
автор:
Марія Матіос
3

Спочатку склалося враження,що я прийшла до гостинної хазяйки,яка з задоволенням готує свої улюблені страви і поміж тим забавляє мене,гостя,цікавими історіями своєї родини. А далі пішли якісь неймовірні поради з заарканення і утримання чоловіка біля своєї спідниці за допомогою кулінарних шедеврів(сумнівних,як на мене-мого чоловіка точно на такі страви не зачепила б) ) Розумію,що то гумор,але все ж не сприймила))
Почитала для ознайомлення,але у бібліотеці її не матиму і настільною кухонною книгою вона б у мене не була) Взяла хіба для себе рецепт бануша.

5

Сестра Керрі по-українськи?

Купальниця. Галина Вдовиченко
автор:
Галина Вдовиченко
2

«Сестра Керрі» по-українськи?
Сестра Керрі по-українськи – так можна охрестити новий роман Галини Вдовиченко «Купальниця», що, зрештою, і зробила у передмові до твору Галина Гузьо. Та й сама авторка залишає нам прозорий натяк, назвавши перший розділ «Сестра Роберта Кері. Київ». Звичайно, мається на увазі, що прізвище Роберта – Керя, однак гра слів одразу викликає в читача асоціації зі знаменитою «Сестрою Керрі» Теодора Драйзера. А якщо з якихось причин не викликає, то про це прямо сказано у передмові.

Весь текст...
5

ДВОЄ У МІСТІ, ЯКЕ НЕ ЗУПИНЯЄТЬСЯ

Підземні години. Дельфін де Віган
автор:
Дельфін де Віган
5

Чи можуть двоє людей, які живуть у великому місті, здавалося б, одним життям, одного весняного дня зустрітися? Чи правда, що чоловік і жінка – дві половинки одного цілого? Чи правда, що є люди, створені одне для одного? Які у них шанси віднайти гармонію у величезному місті, що поглинає все й усіх? Це ті питання, які порушує в романі авторка Дельфін де Віган.
У романі «Підземні години» усього лише два головних персонажі: чоловік і жінка. Саме навколо них зосереджена вся оповідь, саме про їх долі йдеться.

Весь текст...
5

Професор Ленгдон і таємниця дантівської чуми

Інферно. Ден Браун
автор:
Ден Браун
0
64кутикцт.jpg

Останнім часом: історія, багато творів митців минулого і, власне, самі митці надихають митців сучасності. Нема різниці, чи то в кіно, чи то в літературі. Узяти б, хоч Конан Дойлівського Шерлока Холмса, папське сімейство Борджиа, шедеври Леонардо Да Вінчі та й самого Леонардо. Класичні твори і їх автори ніби магнітом приваблюють до себе сучасних письменників, кіношників і поетів. Не став, вкотре, винятком Ден Браун. Останній його бестселер «Інферно» присвячений Данте Аліг‘єрі та його знаменитій поемі «Божествена комедія».

Весь текст...
5
Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.