Видавництво: Кальварія

Видавництво "Кальварія" засновано 1991 року у місті Львові Петром Мацкевичем. Петро Мацкевич був також головним редактором видавництва а також заснував благодійний фонд «Фундація видавництва "Кальварія"». Видавництво видає книги по політології, соціології, філософії, маркетингу, драматургії а також науково-популярну літературу, сучасну поезію та прозу, світову класику та виключно українською мовою.

Видали твори авторів: Франсуа Кольбер, Яцек Влодарчик, В’ячеслав Полянський, Томас Еріксен, Володимир Дмитренко, Грицько Чубай, Сергій Жадан, Ігор Римарук, Василь Герасимюк, Наталка Білоцерківець, Андрій Охрімович, Василь Кожелянко, Костянтин Москалець, Вячеслав Медвідь, Марина Меднікова, Арто Паасилінна, Богдан Жолдак, Василь Шкляр, Юрко Покальчук, Ольга Токарчук, Тарас Прохасько, Любко Дереш, Леонід Кононович, Ентоні Берджес, Франсуа Рабле, Антуан де Сент-Екзюпері,Станіслав Лем, Михаїл Булгаков, Федеріко Гарсія Лорка, Жан Жене, Лесь Подерв’янський.

Гасло: Ми отримуємо задоволення від того, що створюємо. Ми створюємо те, чого не можуть інші. Ми активні в пошуку нових ідей, неординарних кроків і несподіваних рішень. Тому з нами працюють найцікавіші письменники, художники, перекладачі та експерти. Ми відкриваємо нові імена і створюємо зірок, публікуємо знакові твори відомих українських та іноземних авторів і своїми діями формуємо нові тенденції на видавничому ринку України. Наш потенціал базується виключно на легальній діяльності в галузі авторського права, таланті й високому професіоналізмі кожного члена команди, інноваційному мисленні та активній позиції на ринку.

Сайт видавництва: http://calvaria.org.ua