99 франков / 99 francs

4.5
Середня: 4.5 (2 оцінок)

Цинічна і, на мою думку, досить правдива розповідь про світ реклами. Головний герой - рекламіст, який безпомилково відтворює бажання споживачів, маніпулює ними та легко підводить до наміру купувати те, що не є необхідним та на що інколи просто не має грошей. При цьому, він сам вважає, що реклама - найбільше зло у світі :)
"Я рекламіст: так-так, я забруднюю навколишнє середовище. Я саме той, хто продає вам лайно. Той, хто змушує вас мріяти про речі, яких ви не матимете ніколи. Завжди блакитне небо, незмінно принадні дівчата і досконале щастя, підмальоване у PhotoShop...", "...коли ви зекономивши на всьому, назбираєте на омріяний драндулет, я подбаю, аби він вийшов із моди..." "...я підсаджую вас на згубну новизну, особливість якої в тому, що вона ніколи не залишається новою" "у моїй професії ніхто не бажає вам щастя, бо вдоволені люди нічого не споживають" "Аби створити попит, необхідно розпалити заздрість, біль, невдоволеність - ось моя зброя. І ви - мішень"
Цікава книга. Мені трапився український переклад Бегбедера (видавництво "Фоліо" www.folio.com.ua) Мені сподобалась. Спробуйте.

Вподобати:
+1
0
-1