Рецензії та відгуки на книгу

Найкращі рецензії: за місяць за весь час

укр мова 7 клас

0
Нема оцінок

Підручник містить такі розділи: «Вступ», «Повторення та узагальнення вивченого», «Морфологія. Орфографія. Самостійні частини мови», «Морфологія. Орфографія. Службові частини мови», «Розвиток мовлення», «Узагальнення й систематизація вивченого протягом року», «Довідкове бюро». Школярі продовжують вивчати мовні явища на поглибленому рівні, знайомляться з різновидами норм української мови: орфоепічними, орфографічними, лексичними, фразеологічними, словотвірними, морфологічними, синтаксичними, пунктуаційними та стилістичними.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Я Романтика - М. Хвильовий (переказ твору, скорочено)

4.25
Середня: 4.3 (4 оцінок)

Присвячується творові М. Коцюбинського «Цвіт яблуні».

Моя мати, наче та Марія: наївна, тиха та добра безмежно.

Матір говорить мені, що я (її вічно бунтуючий син) змучив себе до безтями. Тоді я втішаю її (чи себе), обіймаючи її, та притискаючи до грудей. Мій юний вік, буйний період життя, уже минає. Наближається гроза.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Українська мова 6 клас

0
Нема оцінок

Підручник з української мови продовжує знайомити шестикласників із системою української мови, орфографічними правилами та граматичними особливостями вже на більш глибокому рівні. Велика увага приділена розвитку зв’язного мовлення й правильного слововживання. На початку книги міститься розділ «Лексикологія», з якого учні дізнаються більше про словниковий запас мови, а також про лексику обмеженого використання – архаїзми, історизми, діалектизми. Автори подають багато вправ, пов’язаних із правильним слововживанням, що вчить дитину уникати прикрих помилок у мовленні.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Старий і море (скорочено)

4.5
Середня: 4.5 (4 оцінок)

На початку твору автор описує старого рибалку на ім’я Сантьяго. Він усе своє життя провів у морі, і воно залишило свій відбиток на його сивих скронях та помережаній звивинами потилиці. Він його любив, любив море. Навіть очі його були такими ж блакитними. Та, останнім часом, воно не було до нього прихильним. 84 дні рибалка Сантьяго повертався додому без здобичі. Майже половину цього терміну, а саме 40 днів, він мав помічника — хлопця на ймення Манолін, проте його мати та батько не дозволяють йому виходити в море із Сантьяго, якого вже встигли охрестити невдахою.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Українська мова 5 клас (Заболотний)

0
Нема оцінок

Виклад підручника починається з повторення засвоєного в початкових класах, завдяки чому в дитини є можливість пригадати вже відому інформацію з розділу «Частини мови». Але, крім уже відомих іменника, прикметника, дієслова, числівника та прислівника, учні поглиблено вивчають функціонування в мові займенників та службових частин мови – прийменника та сполучника.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Українська мова. 4 клас

5
Середня: 5 (1 оцінок)

Підручник засвідчує органічну пов’язаність із навчальним матеріалом попереднього року, що позитивно впливає на засвоєння інформації учнями. У ньому містяться такі розділи: «Мова і мовлення», «Текст», «Речення», «Слово. Значення слова. Частини мови», «Іменник», «Прикметник», «Числівник», «Займенник», «Дієслово», «Прислівник». Розділи «Іменник», «Прикметник», «Дієслово» починаються з повторення вивченого про ці частини мови в попередніх класах, що допомагає дитині актуалізувати вже набуту інформацію та підготуватися до поглиблення своїх знань.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Тигролови (Багряний) скорочено

4.714285
Середня: 4.7 (7 оцінок)

У напрямку сходу рухався дракон. Він дихав полум’ям та випускав дим. Це був потяг, який у тісних-претісних вагонах, у нелюдських умовах, відправляв людей-арештантів на каторгу. Це був спеціальний ешелон. І у ньому їхав «особливо небезпечний» в’язень на ім’я Григорій Многогрішний. Дракон навіть інколи спинявся, спеціально для того, аби головний наглядач переконався у тому, що Григорій на місці. Та він зміг, попри все, вирватися із клітки. Коли ешелон прибув на кінцеву зупинку — його вже не було.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Українська мова 3 клас

0
Нема оцінок

Підручник містить цікавий та пізнавальний матеріал для вивчення української мови учнями третього класу. Завдяки вдало дібраним текстам і актуальним мовленнєвим ситуаціям дитина вчиться використовувати українське слово в повсякденному мовленні, правильно наголошувати слова, самостійно будувати невеликі тексти.

вгору
1 користувач проголосував.

Старий і море Хемінгуея - коротка резензія

4.5
Середня: 4.5 (4 оцінок)

Я давно хотіла почитати цю книгу, аж надто багато розмов і пересудів про неї. Твір постійно знаходиться на вустах у громадськості. І це не дивно. Ернесту Хемінгуею за "Старий і море" була присуджена Нобелівська премія.

Буду відвертою, зізнаюся, що досить далека від усього, про що розповідається в книзі. Море, ловля риби та інше - ні до чого з цього у мене немає інтересу. Але навіть ця обставина не завадила зародитися почуттю симпатії і поваги до головного героя - старого рибалки Сант’яго.

вгору
0 користувачів проголосувало.

«Чорна рада» (скорочений переказ тексту)

4.833335
Середня: 4.8 (6 оцінок)

Хроніка 1663 року

Розділ 1

Весняного дня під’їздили до Києва двоє вершників — молодший та старший. Старшим був знаний полковник Шрам, а поряд з ним був його син на ймення Петро. Шрам народився у сім’ї священика, і мав ступити його слідом, і освіту відповідну вже був отримав, проте тоді священиком стати не довелося, бо вирішив він стати козаком.

вгору
0 користувачів проголосувало.