Рецензії та відгуки на книгу

Найкращі рецензії: за місяць за весь час

Кайдашева сім’я (Аналіз твору)

4.6
Середня: 4.6 (5 оцінок)

«Кайдашева сім’я» –це перлина української літературної спадщини, адже це не тільки гумористична повість, але й шедевр мистецтва. Твір «Кайдашева сім’я», мабуть, знають всі від малого до великого, але саме цікавість і незвичайність, зокрема, гумор привертають увагу все більше й більше людей. Повість складається з дев’яти розділів.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Кайдашева сім'я (Скорочено)

4.6
Середня: 4.6 (5 оцінок)

Частина 1 - Карпо

Село Семигори знаходиться недалеко від лісу. У ньому живе Кайдаш з двома синами. Зараз вони працюють - готуються перевозити урожай з поля додому. Замість роботи сини, попри погрози Кайдаша, говорять про дівчат. Лаврін перебрав усіх, але жодна з них, крім Мотрі Довбиш, Карпу не подобається.
Кайдаш віруючий, тому весь день постить, а ввечері йде до церкви. Кайдашиха не пускає його в корчму, щоб вистачило грошей на ярмарок. У корчмі Кайдаш і кум домовляються перекопати дорогу, щоб по ній можна було їздити. П'яний Кайдаш ніяк не може потрапити додому.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Хіба ревуть воли, як ясла повні?

4.25
Середня: 4.3 (4 оцінок)

Звичайно, що твір письменника Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» я читала ще в школі. Він входить до програми. А нещодавно вирішила перечитати його. Можу сказати, що сприйняття мною твору тоді і зараз дуже відрізняється. На сьогодні якось я в більшій мірі відчула безвихідь Чіпки Варениченка — головного героя твору, гірке і бідне життя звичайних людей. Я думаю, що мій стосунок до твору легко пояснити.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Чарлі і шоколадна фабрика

4.5
Середня: 4.5 (4 оцінок)

Цю, на перший погляд, наївну дитячу історію, я радила б прочитати багатьом незалежно від віку. Адже дорослі теж потребують магію добра, а подекуди і більше дітей. Ця книга добра і в найкращому сенсі - солодка. Вона дозволить вам відірватися від реального світу, відпустити проблеми і трохи відкласти накопичені справи. А головне, вона безсумнівно пробудить в вас дитину, з таємними бажаннями і мріями, яка за будь-яких обставин зберігає в серці віру в краще. Історія про бідного хлопчика Чарлі Бакета багатьом відома за однойменною екранізацією з Джонні Деппом 2005 року...

вгору
1 користувач проголосував.

Що виходить, коли музика і література стають одним цілим, або рецензія на книгу Богдана Коломійчука «Моцарт з Лемберга»

0
Нема оцінок

Перше, на що звертаємо увагу, коли беремо до рук нову книгу Б. Коломійчука «Моцарт з Лемберга» – це назва. В голові виникає питання: хіба Моцарт жив у Львові (звичайно, у когось може виникнути питання: де цей Лемберг?), яке і спонукає розгорнути роман і дізнатися відповідь, а потім ще й пошукати справжню біографію маестро та хоча б на трішки наблизитись до музики. Власне, і сама обкладинка книги (тінь від обличчя та клавіші від фортепіано) також привертає увагу та наче натякає на загадку, до якої нам доведеться знайти ключ.

вгору
1 користувач проголосував.

Нурлиньская Летопись — история между строк

0
Нема оцінок

Книга Алексея Декань «Смеющийся Сокол и Длань Эмихола» — интригующий, бурно развивающийся приключенческий роман. У автора получилось сделать литературный микс из нескольких стилей и направлений. В итоге на свет появилась сказка в духе Джорджа Макдональда, приправленная путешествиями в ключе Жюль Верна и сдобренная детективным сюжетом. 

вгору
0 користувачів проголосувало.

Радій Радутний, Фантастична Біблія (рецензія на роман О. Деканя "Коріння Всесвіту")

0
Нема оцінок

У релігійних книг будь-якої конфесії є дивна привабливість. Розповідають вони зазвичай про неймовірно давні часи; проблеми та мотивація персонажів інколи видаються дивними, мова вкрай архаїчна, а сюжети будь-який сучасний автор гнівно затаврує терміном «баян!», та все одно – їх читають! І читачів стільки, що будь-який сучасний автор може лише заздрісно позітхати.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Однозначного не може бути враження

4.6
Середня: 4.6 (15 оцінок)

Творами автора цікавлюсь давно, саме через те , що не можна покинути читати десь на 3 сторінці та прочитати кінець, а потім сказати що прочитав.Ні, це цілковито неможливо, саме цілісне враження має значення.Такий стиль письма не дає збагнути , передбачити- чим усе закінчиться.Часто авторку звинувачують в постійних філософських відступах від основної лінії , роздумах на тему , психоаналізі - так усе це є, але читаючи вам навіть не потібно дивитись фільм - все і так реально показано , описано, як саме життя .

вгору
0 користувачів проголосувало.

Читаючи Роздобудько

4.076925
Середня: 4.1 (13 оцінок)

Натрапивши на цю книгу , з такою назвою навіть не думала що всередині залишиться таке сумяття почуттів.Можливо це просто тому , що кожен зможе там знайти щось своє ( покоління совєтського часу мене зрозуміє).Про босоноге дитинство, дворики та своє місце- дерево, стежка , Ярік ( звичайно імя буде мінятись у кожного своє).Що можливо кожній хоч раз в житті хотів повернутися назад , змінити , попередити, пробачити...

Особливо подобається стиль написання, читач повинен думати та співпереживати , можливо навіть згадувати прежите - своє.

вгору
0 користувачів проголосувало.

Те, що назовні ховає те, що в середині

3
Середня: 3 (2 оцінок)

Цю рецензію можна легко завершити навіть не почавши писати. Просто сказати, що книга є однією з найкращих, які я читав. Стівен Кінг, ти точно заполонив моє серце назавжди та посів непорушне місце на поличці кращих авторів. Дивно, але відчуття після прочитання розлетілися на дрібні друзки й важко зібрати їх докупи. Книгу я почав читати досить давно і процес йшов повільно, через величину твору та через те, що деякі сцени та описи перечитував кілька разів, бо хотів повністю насолодитися книгою. Думаю у кожного є свій улюблений серіал, який не хочете, щоб закінчувався.

вгору
0 користувачів проголосувало.