You are here

Рецензії та відгуки на книгу

«Гаррі Поттер та філософський камінь» скорочено (стислий переказ тексту) Розділ 15-17

Розділ 15
Через вчинок Гаррі, Герміони та Невіла (який теж був спільником) з їхнього гуртожитку зняли цілих 150 балів.
Врешті про це всі дізналися. Ґрифіндорці ненавиділи дурнуватих першокласників за їхній вчинок, чи, вірніше, за його наслідки.

За сім днів мають розпочатися екзамени. Друзі старанно до них готуються, намагаючись не зважати на зневагу та ігнорування від своїх товаришів-ґрифіндорців.

Рейтинг:
+1
0
-1

«Гаррі Поттер та філософський камінь» скорочено (стислий переказ тексту) Розділ 9-14

Розділ 9
Різні гуртожитки вчилися окремо, але виняток становили два предмети: «Зілля та настійки», який викладав Снейп та уроки польотів (на мітлі), що вела мадам Ґуч. На цих уроках учні із Ґрифіндору та зі Слизерину працювали разом.

Рейтинг:
+1
0
-1

Рекомендую!

Прочитавши «Анну Кареніну» Л.Толстого,вкотре впевнилась,що таке заглиблення в детальний опис і стільки драми притаманні тільки «нашим» авторам.Тим не менш,роман справді вартує вашої уваги,оскільки сповнений різноманітних емоційних подій(від смерті до народження),містить в собі глибокі роздуми автора і дає урок читачам!
На мою думку,серед переваг твору можна виділити:
-прекрасний опис одразу кількох сюжетних ліній,які пов‘язані між собою,але водночас майже не впливають на історію один одного;
-проникливий і грунтовний опис почуттів героїв в тій чи іншій ситуації;

Рейтинг:
+1
+1
-1

Леся Воронина Таємне товариство боягузів скорочено (Розділ 13-35)

Розділ 13. Я шукаю допомоги
Та кришка люка чомусь не спрацювала, як минулого разу, нічого не відбулося. І як тільки моя, здавалося б, остання надія, пішла геть, до мене прилетів метелик із посланням від Жука. Та листок паперу був не цілий. На відірваному шматкові мало писатися від кого саме мені потрібно чекати допомоги в порятункові світу… Я помчав у свій будинок.

Рейтинг:
+1
0
-1

Леся Воронина Таємне товариство боягузів скорочено (Розділ 1-12)

Леся Воронина «Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку №9»

Рейтинг:
+1
0
-1

Марк Твен «Пригоди Тома Сойєра» скорочено - стор. 3

Розділ IX-X
Вночі Том разом з Геком вирушив на цвинтар, аби зробити обряд з кицькою. Проте випадково вони побачили, як у лісі лікар, Маф Портер та індіанець Джо почали сваритися. варка все більше набирала обертів і, зрештою, індіанець зарізав лікаря, а Портерові наніс такий сильний удар, що він втратив свідомість.
Діти дуже злякалися й чимдуж побігли з того страшного місця.
Розділ XI

Рейтинг:
+1
0
-1