You are here
Рецензії та відгуки на книгу
Усі / Найкращі за місяць / Найкращі за весь час
Якийсь головний герой... рускій, чи що
Уже з перших рядків можна дати оцінку головному героєві-оповідачеві. Це естет, який до найдрібніших деталей прописує страждання, мов насолоджується та пишається ними. "Це ж було вже!" - вигукує Кучма в моїй голові. Так, відчуття того, що я це все десь бачила, не полишає мене до останнього слівця.
Раскольніков, який убив бабцю, а потім сторінок двісті страждав від мук совісті.
Герасим, який утопив Муму, бо він чєловєк малєнькій і нічєво нє может сдєлать.
Гумберт, який гвалтував маленьку дівчинку, бо це ж вона його спровокувала.
«Доки кава не охолоне»
Я любителька кави, і тому побачивши цю книгу, звісно вирішила її прочитати. Книга Тосікадзу Каваґуті «Доки кава не охолоне» — це ніжна і зворушлива історія, яка змушує замислитися про найважливіше в нашому житті: час, стосунки і те, що ми залишаємо після себе. Події розгортаються в невеликій кав’ярні, яка приховує таємницю: відвідувачі мають можливість повернутися у минуле або зазирнути в майбутнє. Проте є одне правило: повернення триває лише доти, доки не охолоне їхня кава.
Історія трьох, точніше, чотирьох чоловіків Вільми Ваєрьод
Роман-адвент, роман у листах, роман, роман, роман... Історія кохання двох пар - батьків Вільми Ваєрьод та самої головної героїні. Я дуже веселилась з моментів незграбного, у спілкуванні з Вільмою, Роберта та самої Вільми, яка в свої 35 рочків не знає, що таке смартфон та як використовувати емоджі. Так, відправити емоджі баклажану на знак подяки за страву з нього - тою ще розумахою треба бути, Вільмо. Трошки крінжу викликав момент втручання (читай: підглядання) в сімейне життя Івара. Мені сподобалось, яким живим був батько Вільми, але шкода, що він так помер.
Твоя-не твоя Вільма
Ріст головної героїні у порівнянні з першою книгою не дуже помітний. Я б навіть сказала, що Вільма деградує з кожною новою сторінкою. Її душевні метання між вірою у незрадливість коханого та його можливим залицянням до колишніх змушують перевіряти і свої думки. Можу допустити, що це зумовлено її неочікованою вагітністю. Другим за адекватністю у цьому театрі абсурду, після Амді, є Руне, медіум, який, хоч і дурить людям голову, непохитно вірить, що брехати іншим - не можна. Дуже зворушила історія кохання матері Руне, Елісе, та тітки Вільми, Рут.
Клікбейт рулить
"Мова має значення" - зізнавайтеся: про що перше ви подумали? Напевне, про те, про що і я. Олександр Бабінський, автор книжки з такою клікбейтною - вибачте, не доберу іншого слова - назвою попередньо трохи розповідав про свою працю в сториз, тому, мабуть, не лише я була переконана, що вона - про те, як добирати правильні, відповідні до ситуації мовні засоби для оформлення думки. Щось на кшталт різниці між "закінченням війни" та "перемогою України" або між "недоліками" й "зонами росту".
Відгук на книгу: Плахта. Книга 2. Південний схід
Відгук на книгу: Плахта
«Вілла у Сан-Фурсиско»
Книжечка на сьогодні популярна, але мені трохи не зайшла😔Опис на обкладинці обіцяв кращі надії.
Героїня ,Оля Синичка, купує стару хату в селі, та планує привести її до ладу, започаткувавши зелений туризм. Та все виявилось не так просто... Але, завдяки підтримці рідних, друзів, сусідів, які не полишили дівчину, вона з усім впоралася, хоча і не без сліз і нервів 😭
«Кіра й таємниця бублика»
Книгу Бодо Шефер "Кіра й таємниця бублика" придбала для свого 12- річного сина. Ну дуже сподобалася анотація...
Це продовження 1 частини "Пес на ім'я Мані, або абетка грошей". Тож і сама вирішила її почитати...
«Остання бібліотека»
В сучасному світі паперові книги 📚поступово витісняються електронними книгами, аудіокнигами - і це дуже болючий факт. "Без бібліотек ми втонемо в морі глупства. Рятунок: книги".
- 1
- 2
- 3
- далі ›
- в кінець »