You are here
Lahoda_Natalia
Про себе
Читаю зараз
Мої улюблені автори
Мої улюблені твори
Сторітелінг - книга, що дарує натхнення
Вміння розповідати історії на мою думку є дуже важливим у теперішньому житті. Саме про сторітелінг йдеться у книзі Кіндри Холл, яка в цікавій формі доносить прості істини, як розвинути у собі навик презентації.
Кожна теорія у книзі представлена наочними прикладами – як різним людям вдалося за допомогою прийомів сторітелінгу провести успішну рекламну компанію, зібрати пожертви для реалізації свого задуму або просто заявити про себе.
Попередження про вбивство - чудовий спосіб привернути увагу
«Оголошено вбивство» - досить зухвалий детектив, що належить перу Агати Крісті.
В невеликому містечку у газеті з’являється оголошення про те, що когось вб’ють. Наводять навіть місце і час. Спершу здається, що це чийсь жарт чи просто екстравагантне запрошення на вечірку, але ні… У визначену годину, коли всі цікаві гості зібрались у вітальні, лунає постріл. Виявляється, загинув маловідомий Руді Шерц, швейцар місцевого готелю.
Стає загадкою, хто із присутніх може бути вбивцею і який мотив?
Зворотня сторона радянського союзу
«Архіпелаг ГУЛАГ» - величезна праця Олександра Солженіцина про систему виправних таборів, яка базується на безлічі архівних документів, спогадів ув’язнених.
Книга читається дуже важко в силу різних обставин. Мабуть через те, що мені не вдалося знайти українського перекладу, та надзвичайно похмуре зображення долі арештованих осіб.
Видання багато в чому сформувало у моїй голові образ совка, про який старше покоління не воліло згадувати чи обговорювати – репресивно-каральної машини, яка нищить людські життя.
Спартак - борець за свободу та рівність
Спартак - легендарна історична персона, про яку було багато сказано.
Спартак - легендарна персона в історії, про яку було багато сказано. Тож я вирішила прочитати цю книгу, щоб скласти образ одного з найцікавіших людей-повстанців Давнього Риму.
Рабовласництво описано як звичне явище для тодішнього суспільства.
Для мене до кінця не зрозуміло, чим людей приваблюють такі ігрища. Але тим не менше, маю сказати, що раб- колишній вільний громадянин свого краю, що втратив усе та десь в глибині душі згадує колишнє щасливе життя.
Книга про пошук себе у житті
Новелу “Чайка на ім’я Джонатан Лінгвінстон” я б віднесла не так до сучасної прози, а до мотиваційних книг, які допомагають розібратись в собі та додають наснаги боротись і вдосконалюватись.
А ще - зграя чайок мені чимось нагадало давнє суспільство, де кожен мав бути таким як треба, як всі. Тут навіть батьки Джонатана виступили на боці більшості за те, щоб покарати чайку і “виключити” його з зграї.
Хоча дорога до пізнання себе забирає багато сил, досягнення досконалості - це та мета, яку чайка все ж зміг осягнути.