Цікавинки

Маловідомі факти про Івана Франка

Іван Якович Франко - український поет відомий у всьому світі. Іван Франко справжній патріот своєї батьківщини та недарма отримав прізвисько - українського каменяра та Мойсея нашої нації. Ми підібрали декілька цікавих фактів з біографії Івана Яковича.

Вірші Тараса Григоровича Шевченка

Поетична спадщина Кобзаря величезна. Він мав особливе поетичне чуття, вмів не тільки красиво віршувати, а й обирав теми, які торкаються струн душі кожної людини. Саме тому їх читають не тільки в Україні, а й у всьому світі. Для нашого народу — «Кобзар» не просто настільна книга, її навіть часто порівнюють зі Святим письмом. Це дійсно святі для нашої Батьківщини рядки, які не втратили свою актуальність навіть сьогодні, через десятки років після їх написання. Вірші Т.

Топ 10 українських письменників за нашим рейтингом

Ось і закінчився довгий 2018 рік для нашого сервісу любителів читати книжки. Ми також як і всі вирішили підвести підсумки і створити рейтинг популярності письменників. Наш топ 100 найпопулярніших авторів містить українських і зарубіжних письменників та письменниць.

Анотація до книги - як писати?

Коли хочеться придбати нову книгу, але не зовсім зрозуміло, що знаходиться під красивими обкладинками, необхідно, в першу чергу, почитати анотацію до книги. Вона знаходиться, здебільшого, перед початком книги. Це маленький абзац, часто, написаний дрібним шрифтом, прочитавши який, людина має зрозуміти, про що йтиметься на сторінках цього видання і має захопитися і купити книгу. Основне завдання анотації — вигідно представити твір, щоб продати.

Розмальовки антистрес

Сучасний ритм життя змушує нас весь час кудись поспішати. Велике психо-емоційне навантаження часто виливається у постійну втому, розлади сну, апатію. Дуже хочеться кудись відволіктися, щоб просто зупинитися і розслабитися. У цьому може допомогти різновид графічної літератури розмальовки антистрес. Що вони собою являють? Це дуже красиві чорно-білі орнаменти і візерунки, які художники вміло поєднують між собою, утворюючи певну гармонійну картину або сюжет.

Любовні романи

Любов — найпрекрасніша річ на землі. Дехто навіть вважає, що заради неї можна померти. З цим я не погоджуюся, але те, що заради неї варто жити, знаю точно.
Читаючи любовні романи, можна знову і знову поринати у світ казкових почуттів, які охоплюють повністю закохану людину. У цій статті я хочу запропонувати мій особистий Топ-10 романів про любов.

10 цікавих фактів про життя і творчість Ганса...

Ганс Крістіан Андерсен — відомий своїми неймовірно цікавими, повчальними, добрими і веселими, а, іноді, сумними казками. Діти всього світу зачитувалися ними. При цьому вони вчилися любити, товаришувати, довіряти і, найголовніше, вірити в диво та беззаперечну перемогу добра.

Коротка історія видавничої справи

Люди публікують інформацію протягом тисяч років. Ми не можемо розказати про кожне нововведення у видавництві з часу як доісторичні люди почали писати на стінах печер, але ми хочемо дати вам короткий огляд того як інновації змінили стан з давніх давен.

15 цікавих фактів, яких ви могли не знати про...

Ви любите читати? Чи можливо ви в видавничому бізнесі? Тим не менше, є, ймовірно деякі речі яких ви не знали. Ми зібрали деякі цікаві факти про книги, електронні книги і публікації в цілому.

17 зі 100 кращих книг Kindle в 2012 році були самвидав. Це число стає більшим з кожним роком.

Прогнозується що протягом трьох років, 75% книг буде продаватися в інтернеті і тільки 25% в звичайних книжкових магазинах.

До уваги користувачів - які використовували логін...

Згідно указу президента №133/2017 від 15 травня про заборону російських сайтів - а саме Вконтакті - ми припиняємо підтримку vk.com аутентифікації на нашому сервісі. На протязі місяця у вас ще буде можливість зберегти свій акаунт findbook.com.ua вказавши в полі email адреса - вашу електронну адресу. Або напишіть адміністрації якщо у вас виникнуть проблеми.

P.S. Адміністрація findbook.com.ua повністю підтримує указ президента: Слава Україні!