Цікавинки

Марко Вовчок: цікаві факти з життя та творчості.

Марія Олександрівна Вілінська, що відома широкому загалу як Марко Вовчок, була особистістю цікавою та непересічною. Життя жінки було насичене не тільки творчістю, а й багатьма цікавими фактами, про які й поговоримо у цій статті.

Цікаві факти з життя Лесі Українки

Всесвітньо відома українська авторка, Леся Українка, прийшла в цей світ 25 лютого 1871 року з ім’ям Лариса Петрівна Косач, яке згодом змінила на псевдонім.

Ден Браун - книги про Роберта Ленґдона

Читаючи книги Дена Брауна важливо пам'ятати, що ми маємо справу не з істориком, що глибоко занурюється в тему і намагається довести твір до реалістичності. Автору добре вдається сплітати реальність і вигадку, подаючи свої фантазії як факти, в яких не хочеться сумніватися. Пригоди професора Ленґдона нагадують мені фільми про Індіану Джонса, де зовсім неважливо, що історія вигадана.

Маловідомі факти про Івана Франка

Іван Якович Франко - український поет відомий у всьому світі. Іван Франко справжній патріот своєї батьківщини та недарма отримав прізвисько - українського каменяра та Мойсея нашої нації. Ми підібрали декілька цікавих фактів з біографії Івана Яковича.

Вірші Тараса Григоровича Шевченка

Поетична спадщина Кобзаря величезна. Він мав особливе поетичне чуття, вмів не тільки красиво віршувати, а й обирав теми, які торкаються струн душі кожної людини. Саме тому їх читають не тільки в Україні, а й у всьому світі. Для нашого народу — «Кобзар» не просто настільна книга, її навіть часто порівнюють зі Святим письмом. Це дійсно святі для нашої Батьківщини рядки, які не втратили свою актуальність навіть сьогодні, через десятки років після їх написання. Вірші Т.

Топ 10 українських письменників за нашим рейтингом

Ось і закінчився довгий 2018 рік для нашого сервісу любителів читати книжки. Ми також як і всі вирішили підвести підсумки і створити рейтинг популярності письменників. Наш топ 100 найпопулярніших авторів містить українських і зарубіжних письменників та письменниць.

Анотація до книги - як писати?

Коли хочеться придбати нову книгу, але не зовсім зрозуміло, що знаходиться під красивими обкладинками, необхідно, в першу чергу, почитати анотацію до книги. Вона знаходиться, здебільшого, перед початком книги. Це маленький абзац, часто, написаний дрібним шрифтом, прочитавши який, людина має зрозуміти, про що йтиметься на сторінках цього видання і має захопитися і купити книгу. Основне завдання анотації — вигідно представити твір, щоб продати.

Розмальовки антистрес

Сучасний ритм життя змушує нас весь час кудись поспішати. Велике психо-емоційне навантаження часто виливається у постійну втому, розлади сну, апатію. Дуже хочеться кудись відволіктися, щоб просто зупинитися і розслабитися. У цьому може допомогти різновид графічної літератури розмальовки антистрес. Що вони собою являють? Це дуже красиві чорно-білі орнаменти і візерунки, які художники вміло поєднують між собою, утворюючи певну гармонійну картину або сюжет.

Любовні романи

Любов — найпрекрасніша річ на землі. Дехто навіть вважає, що заради неї можна померти. З цим я не погоджуюся, але те, що заради неї варто жити, знаю точно.
Читаючи любовні романи, можна знову і знову поринати у світ казкових почуттів, які охоплюють повністю закохану людину. У цій статті я хочу запропонувати мій особистий Топ-10 романів про любов.

10 цікавих фактів про життя і творчість Ганса...

Ганс Крістіан Андерсен — відомий своїми неймовірно цікавими, повчальними, добрими і веселими, а, іноді, сумними казками. Діти всього світу зачитувалися ними. При цьому вони вчилися любити, товаришувати, довіряти і, найголовніше, вірити в диво та беззаперечну перемогу добра.