Шантарам - атмосферна, чуттєва і яскрава книга

5
Середня: 5 (1 оцінок)

Неймовірно атмосферна, чуттєва і яскрава книга про свободу, волю і кохання. Поволі у персонажів закохуєшся і вони стають тобі друзями.
Для мене це була перша книга подібного масштабу, яку я слухала від початку і до кінця. Не могла відірватися.
Книга зберігає в собі неймовірну подорож по Індії. І зовсім не таку, яку ми звикли бачити на екранах індійських фільмів, а більш темну сторону цієї країни. У цих книгах є все: гангстери, пригоди, наркотики, секс, алкоголь, стрілянина, бійки, в'язниця, втеча, смерть і відродження, дружба, відданість, зрада і, звичайно ж, кохання. У жодній книзі не бачила настільки правдивого і детально описаного почуття і емоцій за допомогою погляду.
Я захоплювалася головним героєм і його друзями, як і ворогами власне. Кожним чоловіком і жінкою. Їхньою мужністю і стійкістю. Їх баченням життя і мудрістю.
Автор зміг настільки детально і реалістично описати емоції, почуття і вулички Бомбея, що я перейнялася до глибини душі та прожила цю історію разом з головним героєм. Раділа його перемогам і оплакувала втрати, по справжньому і чуттєво. Грегорі створив історію великої любові й відданості, без типового хеппі енду в кінці. Історія великого кохання і відданості, і без розповідей про щасливий кінець роману.

Вподобати:
+1
+2
-1