bookreader | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

bookreader

Зображення користувача bookreader.
Активність 172

Про себе

Читаю зараз

Мої улюблені автори

Мої улюблені твори

Шантарам - атмосферна, чуттєва і яскрава книга

Неймовірно атмосферна, чуттєва і яскрава книга про свободу, волю і кохання. Поволі у персонажів закохуєшся і вони стають тобі друзями.
Для мене це була перша книга подібного масштабу, яку я слухала від початку і до кінця. Не могла відірватися.

Рейтинг:
+1
+2
-1

Сватання на Гончарівці

Цей твір вивчають у школі та є найбільш відомою п’єсою-комедією! Тут є і яскраві народні звичаї та традиції сватання, багато гумору, висловів що розібрали на цитати, автентична на той час народна мова, без редактури. Гарно описані характери героїв: батько Прокіп ласий до горілки, який не який, але батько, мати Одарка, що вийшла за нелюбого, але досі мириться з ним, і гарна дівчина Уляна, яку покохав не менш гарний хлопець Олексій, ну і звісно ж Стецько - багатий телепень, який ніяк не може оженитись, бо такого бовдура ніхто не хоче! Сюжет досить простий, але мова надає прекрасного шарму.

Рейтинг:
+1
0
-1

Пеппі Довгапанчоха

При всій моїй повазі до Астрід Ліндґрен, яка дала життя Карлсону і створила гарну фентезі новелу “Міо мій Міо”, я не розумію, як таке можна було написати.

Рейтинг:
+1
0
-1

Пригоди Тома Сойєра - про неабияке “ледащо”

Я з тих людей, що в шкільні часи читати не любили. Здебільшого бо багато задавали на позакласне читання і багато чого здавалось нудним ще навіть не спробувавши. Так що “Пригоди Тома Сойєра” я теж пропустила, точніше читала по хрестоматії в скороченому варіанті. І ось нарешті трапилась нагода перетнутись із цією книгою. Без сумнівів хороша і цікава навіть в моєму віці. Сюжет, мабуть усім відомий. Том, хлопчисько, що живе зі своєю тіткою Поллі та вічно потрапляє в клопоти й постійно пустує.

Рейтинг:
+1
0
-1

Intermezzo від Коцюбинського

Твір, що викликає музично-ліричні почуття в душі. Читаєш і відчуваєш легкий дотик пір'їнки чи кульбабки на обличчі. В душі з'являться та відроджується легкість. Як незакритий гештальт підсвідомість повертає до мозку напівзабуту мелодію. Коцюбинський влучно передав зустріч героя з самим собою, творчий поштовх і потяг до подолання нових вершин. Хоча чула багато відгуків від інших - що настільки складно і незрозуміло написано - що це намарно витрачений час ще й тортури бо твір включено в ЗНО.

Рейтинг:
+1
0
-1