Володар перснів та інші персонажі Середзем’я

5
Середня: 5 (2 оцінок)

Книготрилогія і кінотрилогія «Володар перснів» вже давно стали культовими та, без заперечення - варті уваги.
Великий фентезійний епос з настільки ретельно продуманим і прописаним чарівним світом, сюжетом і персонажами - розумію яка колосальна робота була зроблена
У моїй свідомості фільм і ідеально підібрані кіноактори не відпускали й на сторінках книги. Було дивне відчуття, що я заново переглядаю фільм, але вже з коментарями самого Толкіна. Дуже шкода було що сюжет перед читанням був знайомий по фільмах і автору не вдалося здивувати, окрім останнього потаємного розділу. Заздрю тим хто не бачивши фільмів пірнув у читання та отримав купу насолоди від першого знайомства із Середзем’ям.
Гобіти, ельфи, гноми, гобліни, орки, маги - таке різноманіття народів тільки збільшує глибину світу описаного Толкіном. Стан постійного співпереживання за пригодами маленького Фродо Беггінса, племінника відомого Більбо Беггінса з Гобітанії. А кульмінацією як вишенька на торті - непередбачений фінал. Толкін дуже яскраво описав як справжній казкар про зраду та дружбу, про справедливість та беззаконня, про владу та безпомічність, про боротьбу Добра і Зла.

Вподобати:
+1
0
-1