bermedero | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

bermedero

Зображення користувача bermedero.
Активність 166

Про себе

Читаю зараз

Мої улюблені автори

Мої улюблені твори

Англійська мова 4 клас

Навчальний матеріал підручника "Англійська мова - 4 клас" орієнтований на підхід до навчання через комунікацію.

Структура складається з тем та ситуацій із поступовим розширенням лексики та граматики з практичним оволодінням усно та на письмі.
Сюжетна лінія знайомить нас з сім'єю Паркерів з Великобританії та старими друзями попереднього 3-го класу: Анна, Данило, Джейн, Алекс, Том, Кім - які вже подорослішали на один рік.

Учні познайомляться з культурними особливостями англійців - що доповнює вивчення мови.

Рейтинг:
+1
+1
-1

Математика 4 клас (Богданович) - короткий огляд

Кожен розділ складається з різноманіття вправ на арифметику та логіку, рівняння з невідомими, задачі з умовами на розв’язок невідомого значення та закінчується додатковими вправами. Є також набір умовних позначень які можуть застосовуватися до кожного математичного завдання: межа матеріалу уроку, додаткове завдання або кругові вирази. Умови завдань супроводжуються ілюстраціями, де зображені казкові герої: кіт у чоботях, попелюшка, гноми та білосніжка або русалонька. Після умов завдання трапляються підказки або зразки міркування.

ЗМІСТ

Рейтинг:
+1
+1
-1

чорнильне серце - сподобалось

Усім нам в певній мірі потрібні казки, дива і чари, щоб відволіктися від повсякденних турбот і проблем. Всі ми в ранньому дитинстві уявляли себе героями книг, які спочатку читали нам наші батьки, читали ми самі, а зараз можливо читаємо своїм дітям. Багато хто може по початку подумати що це дитяча казочка, але це далеко не так, і в цьому творі є чудеса, чари, лицарі та лиходії. Причому лиходії вийшли дуже натуральними й не дитячими, вони на відпочинку полюбляють витягнути ніж щоб задовольнитись страхом жертви, або застосувати зброю до бездомних котів.

Рейтинг:
+1
0
-1

«Перевтілення» аналіз (Ф. Кафка)

Аналіз твору «Перевтілення» Франца Кафки варто розпочати з визначення жанру твору. Це — новела, написана у стилі модернізму, а, якщо бути точнішим, то експресіонізму.

Тема твору: відчуття самотності людини серед соціуму, невдячність людей, що поряд.

Ідея новели: пропаганда людяності, уважного ставлення, підтримки та поваги один до одного.

Сюжет та композиційна будова.

Новела має три розділи:

Рейтинг:
+1
0
-1

"П'ятнадцятирічний капітан" - повернення в дитинство

Книжка "П'ятнадцятирічний капітан" ніби повернення в дитинство - пригоди, море, різні країни, неприємності, що випадають на долю героїв, а також добре закінчення. Давно я не зачитувалася такими авантюрно-пригодницькими романами, не помічаючи нічого навколо. У автора я читала багато, але ось ця книга пройшла повз мене.Тут і морські пригоди, і небезпечні випробування на суші. Стежити за юним Діком і його командою неймовірно цікаво. Впевнена, що якби прочитала цей роман в більш юному віці, то захопилася б ще більше.

Рейтинг:
+1
0
-1