Чорнильне Серце

3.25
Середня: 3.3 (4 оцінок)
Тематика: 
пригоди
Фентезі
Видавництво: 
Рік видання: 
2009
ISBN: 
978-966421065-9
Анотація: 

Меґі любить читати книжки. Любить читати книжки і її тато Мо, палітурник, “книжковий лікар”, як називає його Меґі. Проте він не читав їй уголос ще відтоді, як загадково зникла її мама. Вони жили собі спокійним життям аж до тієї ночі, коли незнайомець прийшов із попередженням. Наступного дня Мо став пакувати валізи, не повідомивши Меґі причини. Вони мусять переховуватись. Але від чого і від кого?

Невдовзі таємницю Мо розкрито. Він, виявляється, має надзвичайний дар — втілювати в життя історії, оживлювати їхніх героїв. Чимало років назад він випадково вичитав з книжки у наш світ бездушного злочинця. І от тепер цей злодій полює на Мо та його рідкісний талант.

Меґі поринає у карколомні пригоди, в яких уявне переплітається зі справжнім. І тепер саме від неї залежить, як завершиться історія, що полонила їх усіх.

Рецензії на книгу

«Чорнильне серце» Корнелія Функе: аналіз

Написаний твір у 2003-му році.

За жанром — це роман.

У творі автор доводить думку про те, що книжка та культура є надзвичайно важливими у формуванні особистості та має неабиякий вплив на все суспільство в цілому.

Головна тема в романі: бажання читати. Розкриваються привабливі сторони цього процесу та магнетизм слова.

Сюжет, що запозичений з казок, ґрунтується на протистоянні добра зі злом.

«Чорнильне серце»: короткий зміст (переказ)

«Чорнильне серце» — книга про книгу з аналогічною назвою. Написала її Корнелія Функе. Це початкова книга трилогії.

чорнильне серце - сподобалось

Усім нам в певній мірі потрібні казки, дива і чари, щоб відволіктися від повсякденних турбот і проблем. Всі ми в ранньому дитинстві уявляли себе героями книг, які спочатку читали нам наші батьки, читали ми самі, а зараз можливо читаємо своїм дітям. Багато хто може по початку подумати що це дитяча казочка, але це далеко не так, і в цьому творі є чудеса, чари, лицарі та лиходії.

Відгуки

Цитати з книги

Писати книжки — це, крім усього іншого, ще й чародіяти.

Повний текст цитати