П’ятнадцятирічний капітан | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

П’ятнадцятирічний капітан

Тематика: 
роман
Рік видання: 
2016
ISBN: 
978-966104251-2
Анотація: 

«П’ятнадцятирічний капітан» — роман французького письменника Жуля Верна, вперше опублікований у 1878 році. Сюжет роману починається тим, що майже весь екіпаж китобійного брига «Пілігрим» гине в сутичці з китом. Після загибелі матросів Діку Сенду, п’ятнадцятирічному хлопчині, доводиться стати капітаном судна. П’ятеро негрів, які випадково опинилися на кораблі, допомагають Діку допливти до Америки, — саме туди мав дістатися «Пілігрим». Але підступний Негору, корабельний кок, таємно змінює курс. Так друзі потрапляють до Африки, бо Негору, агент рабовласників, прагне помститися Діку, а негрів продати у рабство. Всі пасажири брига «Пілігрим» опиняються у смертельній небезпеці, з якої їм вдається вийти живими лише завдяки Діку Сенду...

Рецензії на книгу (2)

Жуль Верн «П’ятнадцятирічний капітан» читати скорочено (стислий переказ тексту)

0

Китобої мандрують шхуною «Пілігрим». Та на борту не лише члени команди, а й пару пасажирів — жінка власника шхуни із сином п’ятирічного віку, Джеком. Вони мандрують в Америку, аби там побачити містера Уелдона — чоловіка та батька. Ще разом із ними пливе двоюрідний брат, якого звати Бенедиктом. Він дуже цікавиться ентомологією — наукою про комах.

...

"П'ятнадцятирічний капітан" - повернення в дитинство

0

Книжка "П'ятнадцятирічний капітан" ніби повернення в дитинство - пригоди, море, різні країни, неприємності, що випадають на долю героїв, а також добре закінчення. Давно я не зачитувалася такими авантюрно-пригодницькими романами, не помічаючи нічого навколо. У автора я читала багато, але ось ця книга пройшла повз мене.Тут і морські пригоди, і небезпечні випробування на суші. Стежити за юним Діком і його командою неймовірно цікаво.

...