Перевтілення | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Перевтілення

Тематика: 
зарубіжна література
Видавництво: 
Рік видання: 
2006
ISBN: 
966033485-0

Рецензії на книгу (3)

Твір Франца Кафки «Перевтілення» читати скорочено

0

Молодий чоловік на ім’я Грегор Замза, що працював на посаді комівояжера, тобто роз’їзного торгового агента, одного ранку прокинувся і виявив, що його тіло вже не таке, як було, оскільки він якимось чином перевтілився у величезну комаху. Його спина стала мати панцир, а нижня частина тіла складалася з лусочок, на яких були пухирі. Замість звичних для людей верхніх та нижніх кінцівок, з’явилися лапки.

...

«Перевтілення» аналіз (Ф. Кафка)

1

Аналіз твору «Перевтілення» Франца Кафки варто розпочати з визначення жанру твору. Це — новела, написана у стилі модернізму, а, якщо бути точнішим, то експресіонізму.

Тема твору: відчуття самотності людини серед соціуму, невдячність людей, що поряд.

Ідея новели: пропаганда людяності, уважного ставлення, підтримки та поваги один до одного.

Сюжет та композиційна будова.

Новела має три розділи:

...

франц кафка перевтілення - еволюція відчуттів опісля прочитання

0

В чому ж популярність цього невеличкого твору? Чому до нього повертаєшся знову і знову і кожен раз як в перший раз, кожен раз із новим відчуттям. Я пам'ятаю враження після першого знайомства з твором - відчуття немитих рук, брудного тіла, занедбаного та брудного одягу, хотілося декілька раз прийняти ванну, довго стояти під душем і головне вимити руки, багато-багато разів.

...

Відгуки (1)

Чоловік зранку прокинувся комахою.Чому?Він жив не власним життям,а тим яке нав'язали батьки й навіть перевтілення не дало йому відчуття нестачі свободи,вибору.Тому він помер рабом,тягарем для сім'ї.

Повний текст відгуку

Користувачі яким сподобалась книжка - також вподобали