Мати все | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Мати все

Тематика: 
Художня література
сучасна українська література
Рік видання: 
2010
ISBN: 
978-966140917-9
Анотація: 

Назва «Мати все», як і назви усіх книжок Дашвар, що побудовані на грі слів, мають неперевершену властивість з ювелірною точністю передавати захований у сюжетні лінії зміст. В основу роману письменниця поклала реальну життєву історію, яку колись побачила на одеському пляжі і в якій, переконана письменниця, багато людей побачать своє власне невигадане життя.
Історія професорської доньки у якої було все: турботлива мама, коханий чоловік, гарна квартира, вдосталь грошей — ідеальне життя. Але як всі прекрасно знають — «багаті теж плачуть». Підступ і брехня — ось на чому «авторитарна» мати побудувала родинну ідилію.
Все життя Іветта присвятила хворому синові Платону. Старша дочка Ліда змушена, як і мати, доглядати за братом, жертвуючи всім. А мати вирішила купити сину живу ляльку, яка б задовольняла природні потреби юнака. Так у родині з`явилася Рая, і… Світло однієї любові розігнало морок іншої.
Саме тепер Ліда дізналася, що Платон і сільське дівча не єдині маріонетки в руках Іветти!

Рецензії на книгу (2)

Чи варте воно того, "мати все"

1

Книга "Мати все" Люко Дашвар так як і багато з сучасних книг розкриває не одну проблему сьогодення. Але кожен хто її читає розуміє і бере для себе щось зовсім друге, зовсім різне.

...

Сучасні скелети Подолу

0

У центрі твору - звичайна сім'я профессорки, жінки й матері, авторитарної, сильної духом та незламної. Історія про руйнацію планів та прагнення людини до свободи: безумний "геній" за зачиненими дверима квартири, матір нездатна осягнути елементарних потреб дітей, донька та її чоловік: усі ці люди запакувалися у своєму маленькому світі секретів та змов, сімейних негараздів, в яких з кожним днем тане так старанно вибудована система взаємодії між членами родини.

...

Відгуки (3)

Вона кохала безтямно і щиро. Він не вмів жити по іншому...

Повний текст відгуку

захоплююча книга,дуже сподобалась=)

Повний текст відгуку

Реалії життя(

Повний текст відгуку

Користувачі яким сподобалась книжка - також вподобали