Ґудзик

4.6
Середня: 4.6 (15 оцінок)
Тематика: 
Видавництво: 
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966296166-9
Анотація: 

Дія роману починається наприкінці 80-х років минулого століття. Фатальна зустріч у мальовничому куточку Карпат змінила життя головного героя Дениса. Він пройшов всі кола пекла в Афганістані, але вижив. 20 років потому ми знову бачимо Дениса, але тепер він - успішний керівник рекламної компанії. Проте минуле кохання знову увірвалося в його життя, і все летить шкереберть.
У цьому романі немає смертей і катаклізмів, але трагічне непорозуміння між головними героями спричиняє драматичні події. Кожен герой цієї книги по-своєму прагне щастя та не вміє цінувати подарунки долі. А тим часом янгол грає маленьким загубленим ґудзиком...

Рецензії на книгу

Однозначного не може бути враження

Творами автора цікавлюсь давно, саме через те , що не можна покинути читати десь на 3 сторінці та прочитати кінець, а потім сказати що прочитав.Ні, це цілковито неможливо, саме цілісне враження має значення.Такий стиль письма не дає збагнути , передбачити- чим усе закінчиться.Часто авторку звинувачують в постійних філософських відступах від основної лінії , роздумах на тему , психоаналізі - так усе це є, але читаючи вам навіть не потібно дивитись фільм - все і так реально показано , описано,

Набуток

Вивести з даного роману якийсь бодай один повчальний висновок, мабуть, не зможу. Не знаю чи вчить цей твір чогось взагалі. Чим він однозначно є, так це витвором мистецтва. А завданням витвору мистецтва, перш за все, є надання естетичного задоволення особі, яка його сприймає.

Відгуки

Ґудзик

Приємний роман про кохання. Незвичайна дівчина,талановита художниця яка віддалася своєму коханню й чоловік якого з нею пов'язує не тільки обручка,а й далеке,болюче й примарне минуле.

Цитати з книги

Цитата автора: Ірен Роздобудько книга: Ґудзик

Мене не приваблювали відверто вродливі тьолки «модельної зовнішності», як сказали б нині. Волоокі, довгоногі блондинки ніколи не подобалися мені — це все одно, вважав я, що переспати з гумовою лялькою. Хоча з такими було набагато простіше домовитися.

Цитата автора: Ірен Роздобудько книга: Ґудзик

Тільки-но ми прийшли до Михайлової квартири, вона не вагаючись опинилася зі мною в ліжку. Коли пізніше я запитав — чому, Саша із подивом зиркнула на мене: «Але ж ти нас пригощав!» Ха! Як порядна дівчина, вона поквапилася розрахуватися!

Цитата автора: Ірен Роздобудько книга: Ґудзик

— Він татусеві не сподобається…
— Чому ти так вважаєш?
— А він зовсім інший. Він — «барабанщик».
— Тобто? Він що, грає в ансамблі?
— Ні, «барабанщик» — це той, кому все «по барабану». Він сам сказав.
— Навряд чи… Мені казали, що він — ділова людина…
— Ненавиджу це слово! Розумієш, можна працювати й навіть чогось досягти, але при цьому залишитися «барабанщиком». Це — найвищий пілотаж.

Цитата автора: Ірен Роздобудько книга: Ґудзик

Сенс — вогник, що блимає в темряві. Запалюється несподівано й так само раптово згасає. Коли він маячить вдалині — ми рухаємося, радіємо, відчуваємо смак, прагнемо дійти до нього, вхопити, втримати. Коли він згасає — усе вмирає разом із ним. Перше місце посідають фізіологічні потреби організму. Часом здається, що життя стає легшим та простішим. Але й… жахливішим. Цей період темряви та байдужості призводить до божевілля або до безладу. І якщо він триває довго, людина деградує або… або стає циніком.

Цитата автора: Ірен Роздобудько книга: Ґудзик

...життя не має смаку, в чистому вигляді воно — як дистильована вода. Ми самі додаєм у нього солі, перцю чи цукру. Коли життя набуває смаку — серце болить сильніше.

Цитата автора: Ірен Роздобудько книга: Ґудзик

Вона ніколи не бачила іншого світу, в якому не треба було вставати о четвертій ранку й щоденно важко працювати. Але той інший світ, власне, не вартий єдиної зморшки на її мудрому обличчі…