Дім дивних дітей

3.5
Середня: 3.5 (10 оцінок)
Тематика: 
містика
сучасна американська література
Рік видання: 
2012
ISBN: 
978-966143876-6
Анотація: 

Таємничий острів. Покинутий притулок. Після жахливої ​​сімейної трагедії Джейкоб опинився в цьому загадковому місці.
Підліток знайшов руїни старого будинку і з`ясував, що тут жили дуже дивні діти. Він починає розуміти, що на цьому відлюдному острові діти опинилися невипадково — їх здібності були воістину неймовірними і небезпечними!
І хоча будинок давно зруйнований, можливо, вони досі живі. А зовсім скоро Джейкоб з жахом усвідомлює, що він — один з них...
Книга проілюстрована унікальними старовинними фотографіями.

Рецензії на книгу

Захопливі пригоди та раритетні фотографії

Починаючи читати книгу, настільки проникаєшся цими атмосферними подіями, що дійсно не можеш відірватися. Через кілька сторінок, вже разом з головним героєм - Джейкобом вирушаєш на острів шукати загадкових дітей та їх виховательку-імбрину. А коли дідові фантастичні розповіді виявляються реальними - просто не можеш дібрати слів.

Про дім дивних дітей

Книга несподівано сподобалася, хоча спочатку здавалося, що якась нісенітниця відбувається, а потім сюжет захопив, і стало цікаво, що ж буде далі. Отже, у хлопчика Джейкоба досить незвичайний дідусь, який розповідав малюку в дитинстві дивні історії про своє минуле і показував дуже незвичайні фотографії. Хоча Джейкоб, коли став трохи старше, перестав вірити в дивні розповіді дідуся, а фотографії прийняв за підробку.

Початок подорожі

"Дім дивних дітей" - дебютна книга американського сценариста та режисера, яка здобула премію The Kitschies Nominee. До цієї книги знімається екранізація, режисером якої виступає Тім Бартон - відомий за такими роботами, як "Бетмен повертається", "Едвард Руки-ножиці", "Труп нареченої", "9", "Аліса в країні див" , "Планета мавп", "Сонна лощина". Тож який же секрет цього дому, де живуть дивні діти?

Чекайте, чекайте і ще раз чекайте...

Книга мене розчарувала. Оскільки автор американець, тому я чекала більшої кількості пригод...
Рятують ситуацію дивні фотокартки.
Ідея, звичайно, не ординарна та інтригуюча - дуже розбурхує уяву, але її подання надто затянуте. А тематика деяких частин - це звичайне переливання із пустого у порожнє.
Хоч часу на її прочитання я витратила тільки тиждень, але вражень я не отримала ніяких. Тому не можу її радити людям, які люблять екшн та пригоди.

Відгуки

Книга захопила. По-перше, цікавий сюжет. А я, як виявляється, затята поціновувачка фантастики, фентезі та містики. А, по-друге, величезне значення зіграли чорно-білі світлини, які ілюструють книгу. Щось є в тих знімках. Якийсь магнетизм, загадка, бажання розглядати їх годинами, вишукуючи весь час щось нове.

Повний текст відгуку

Цитати з книги