EduardGol | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

EduardGol

Зображення користувача EduardGol.
Активність 3056

Про себе

Я практикуючий юрист. Крім літератури, також захоплююсь кінематографом, боксом та риболовлею. Ціную свободу думки, в тому сенсі, що люблю думати про те, що хочу, коли хочу й скільки хочу. Радий спілкуванню тож пишіть, коментуйте. Довго намагався додавати до прочитаних книг те, що читав до реєстрації на цьому сайті, але зрозумів, що то марна справа. Тож вирішив додавати тільки нові прочитані твори.

Читаю зараз

Нехай це залишиться таємницею. ;)

Мої улюблені автори

Фіцджеральд, Селінджер, Бредбері, Ремарк, Шевченко, Коцюбинський, Винниченко.

Мої улюблені твори

Збірка Селінджера "Дев’ять оповідань". Оповідання Бредбері "Все літо в один день". Кульбабове вино" Бредбері. Роман Фіцджеральда "Ніч ніжна". Оповідання Фіцджеральда "Пловці". Роман Ремарка "Іскра життя". "Марсианські хроніки" Бредбері. П’єса "Отель двох світів" Шмітта. П’єса "За зачиненими дверима" Сартра. "Тіні забутих предків" Коцюбинського. Оповідання Коцюбинського "Intermezzo". Роман Ремарка "На Західному фронті без змін". "Кобзар" Шевченка. Оповідання Остапа Вишні "Короп". "Момент" Винниченка. Роман "Перехресні стежки" Франка. Роман "Повія" Мирного.

Мова - народ

Тихий Олексій Іванович – українській патріот, правозахисник, один із засновників Української Гельсінської групи, неодноразово засуджений і вбитий тоталітарним режимом Радянського Союзу.

Матеріали, що містяться у цій книзі: цитати більш ніж 250-ти авторів, лекції, офіційні документи різних часів тощо, об’єднані темою невід’ємних прав народів та людини зокрема. І, звісно, особливе місце в книзі займає боротьба українців за свої права і намагання знищити Україну та українців на противагу.

Рейтинг:
+1
+1
-1

Відгук на книгу: Хіба ревуть воли, як ясла повні?

Роман «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» має спільну із романом «Повія» основу: моральний занепад людини – як результат соціальної нерівності та гноблення.

Перед читачем постають питання: чи винен і на скільки?

Рейтинг:
+1
0
-1

Голодомор

Українське село. Хата, з димаря якої крадькома тікає солодкий білий дим. Сільський голова та голова колгоспу на повний шлунок грають в шахи.

А за вікном чи то люди, чи то зомбі, що тиняються по селу, керовані лише інстинктами та рефлексами. Ці створіння іноді обступають вищезгадану хату, вдивляючись мертвими, впалими очима у білого втікача.

Рейтинг:
+1
+2
-1

Повія

Даний роман – наче якась об’ємна посудина переповнена гірким питвом. Читаєш помалу, з тугою.

Як твір справжнього «майстра пера», в ньому є все, що ціниться з точки зору письменницької техніки: колоритні персонажі, цікавий сюжет, точна передача настроїв та ін. А також, що характерно для класиків української літератури, те й притаманно і Панасу Мирному: дуже гарний і детальний опис природи.

Рейтинг:
+1
+2
-1

Відгук на книгу: Гріх

Захоплююча п'єса про любов, страждання, відданість, зраду, важкий вибір та докори сумління. Настільки густо заповнена п'єса почуттями, що читаючи дихати важко. Відчуваєш на грудях якийсь вантаж, тиск... Сам шукаєш вихід, виправдання, засуджуєш, борешся...

Дуже хотілося б побачити театральну постановку.

Рейтинг:
+1
0
-1