Дике серце

4
Середня: 4 (2 оцінок)
Тематика: 
душа чоловік
Видавництво: 
Рік видання: 
2010
ISBN: 
978-966395363-2
Анотація: 

Ця книга - про призначення чоловіка в родині, Церкві, суспільстві, про те, ким він покликаний бути. У “Дикому серці” читачі (і читачки) відкриють для себе багато загадок чоловічої душі, принципів, на яких слід виховувати чоловіків. Також дізнаються про роль матері й особливу роль батька у житті сина. Для широкого читацького кола.

Рецензії на книгу

враження

амерікан-поп-стайл чтиво. Автор розглядає тему лише з одієї сторони. Нагромадження думок і фактів, які їх підтверджують. Занадто часто вживаються слова "Бог", "Господь" і біблійські мотиви. Не дуже люблю такі тексти, бо складається враження наче тебе зомбують. Або, як варіант, можливо, що переклад псує враження про книгу - "ломаний" якийсь. Особливо бісять слова в реченнях, які закінчуються на букву "и".

Таємниця чоловічої душі

"Усі чоловіки колись у дитинстві мали великі мрії: бути героєм, побороти зло, здійснити відважні вчинки, визволити красуню з біди. Усі дівчатка також мають мрії: щоб їх врятував принц і забрав із собою у велику пригоду. Але що відбувається з мріями, коли ми дорослішаємо? Відвідайте більшість церков, озирніться довкола і спитайте себе: яким є чоловік-християнин? Більшість чоловіків-християн – безликі й пасивні.

Відгуки

Цитати з книги

«Світ убиває жіноче серця, коли наказує жінці бути жорсткою, ефективною і незалежною. На жаль християнство теж упустило її серце. Відвідайте більшість храмів, озирніться і поставте собі таке запитання: якою є жінка християнка… втомлена.

Повний текст цитати

Не запитуй себе, що потрібно світові; запитуй себе, що відроджує тебе до життя; йди і роби це, тому що світ потребує людей відроджених до життя. Гіл Бейлі

Повний текст цитати

«Можна втратити душу задовго до смерті» Джон Елдоедж «Дике серце»

Повний текст цитати

«Щоночі ти будеш щасливим, як виявиш ласку до неї»

Джордж Тороґуд

Повний текст цитати

«Дозвольте запитати вас: де є Адам у той момент, коли змій спокушає Єву? Він стоїть поруч: «Й дала чоловікові, що був з нею, і він теж скушутував» (Бут 3; 6). Староєврейське слово «з нею» означає: «тут, пліч-о-пліч». Адам не був десь по той бік лісу, в нього немає алібі.

Повний текст цитати

«Повернути чоловікові його серце найважча місія на землі»

Повний текст цитати

«Кожен чоловік усередині себе – воїн. Але він сам вибирає, коли і за що йому битися»

Джон Елдредж |Дике серце |

Повний текст цитати

«Набагато простіше зайнятися мастурбацією, аніж кохатися з власною дружиною, особливо, якщо стосунки між вами ускладнилися, й ініціатива у відновленні статевих стосунків виглядає ризикованою.

Повний текст цитати