Кактус | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Кактус

Тематика: 
Художня проза
Рік видання: 
2021
ISBN: 
978-617679823-1
Анотація: 

Роман «Кактус» — історія жінки-колючки, якій необхідно тримати все під контролем. С’юзен Ґрін стримана й нетовариська (не надто приємна жінка, якщо чесно). Їй просто не до вподоби надмірна чутливість та емоційність. Сюрпризи? Ні-ні, сюрпризи С’юзен ні до чого. Найкраща подруга чи кохання всього життя? З цим теж не до неї. Усі ці соціальні зв’язки — такі часо- й енергозатратні… Хіба воно того варте?

Але все не так просто. Незапланована вагітність у 45 від партнера по сексу, раптова смерть матері, дуже дивний заповіт, ще й брат, з яким стосунки не склалися з дитинства, постійно псують життя… Плани С’юзен руйнуються зі швидкістю світла.

Від чого ж вона себе захищає, контролюючи все на світі? Невже кожна колючка цього кактуса, яким стала С’юзен, проростає з її дитинства? І взагалі, вміють ті «кактуси» цвісти чи ні?

Роман Сари Гейвуд став бестселером The New York Times, а Різ Візерспун обрала цю книжку для свого читацького клубу Reese’s Book Club x Hello Sunshine.

Рецензії на книгу (1)

Чи усі кактуси розквітають?

0

С’юзен - це 45-річна жінка, колюча, як кактус, якщо технічно описати її характер. Привітність - це зовсім не про неї. А в спілкуванні С’юзен буває часто грубою або навіть відверто жорстокою. Вона надає перевагу порядку та любить бути наодинці.

...