Чи усі кактуси розквітають? | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Чи усі кактуси розквітають?

С’юзен - це 45-річна жінка, колюча, як кактус, якщо технічно описати її характер. Привітність - це зовсім не про неї. А в спілкуванні С’юзен буває часто грубою або навіть відверто жорстокою. Вона надає перевагу порядку та любить бути наодинці.

С’юзен вважає що її життя ідеальне. У неї є квартира, яка ідеально підходить для однієї людини, робота, яка відповідає її логічному мисленню, і “віртуальний щит” який оберігає її від будь яких соціальних контактів як дружба або ще гірше - кохання.

Тут хочеться згадати анекдот - “У кожного із нас є дивний товариш - на ім’я Валєра” :)

Життя склалось у С’юзен так - що довелося дорослішати досить швидко - тому і стала надзвичайно незалежною в дуже молодому віці і ніколи ні на кого не покладалася.

Але все пішло не по плану - коли її мати помирає, вона розпочинає боротьбу за спадщину зі своїм братом, а незапланована вагітність від партнера по сексу та інші події виводять її із зони комфорту.

З прочитання перших кількох розділів було дуже легко передбачити решту сюжету цього роману - але багато комічних ситуацій розбавляють чтиво. Незважаючи на прогнозованість - закінчення варто було дочекатись щоб закрити книжку з посмішкою. Впевнений роман буде більше до смаку прекрасній половині людства.

Крім того що роман став бестселером New York Times - також книжку рекомендує американська акторка Різ Візерспун - виявляється її читацький клуб є дуже відомим і авторитетним закордоном і фокусується на сучасній жіночій літературі.

“Візерспун володіє талантом знаходити романи до того, як їхня популярність злітає до небес, а потім її продюсерська компанія Hello Sunshine знімає за ними стрічки і серіали”.

Вподобати:
+1
0
-1