Кулінарні фіґлі

4
Середня: 4 (2 оцінок)
Видавництво: 
Рік видання: 
2009
ISBN: 
978-966441131-5
Анотація: 

«Кулінарні фіґлі» - це оновлене видання «Фуршету від Марії Матіос». Це здоровий гумор і міні-енциклопедія сімейного життя самодостатньої жінки, яка знає, що сміх і смачна кухня уміють підтримати здоровий дух у тілі людини так само, як нехитрі знання неписаних законів і народних звичаїв, свого і чужого минулого.

Беручи до рук «Кулінарні фіґлі» Марії Матіос, не забудьте прихопити «слинявчик», бо від цього смачного й життєрадісного читання вам не раз тектиме слинка із підборіддя - і аж до пазухи.

Ну, й на здоров'я!

Адже такою різною в українській літературі вміє бути, мабуть, тільки вона: трагіком у «Солодкій Дарусі» чи «Мамі Маріці...» і фіґляркою та жартівницею у книзі кулінарних рецептів.

Насолоджуйтеся смаком українського слова і українських страв від Марії Матіос!

P.S. Усі подані в книзі рецепти - правдиві, не дорогі і розраховані на щоденну сімейну кухню.

Рецензії на книгу

Про "Кулінарні фіглі"

Спочатку склалося враження,що я прийшла до гостинної хазяйки,яка з задоволенням готує свої улюблені страви і поміж тим забавляє мене,гостя,цікавими історіями своєї родини. А далі пішли якісь неймовірні поради з заарканення і утримання чоловіка біля своєї спідниці за допомогою кулінарних шедеврів(сумнівних,як на мене-мого чоловіка точно на такі страви не зачепила б) ) Розумію,що то гумор,але все ж не сприймила))

Відгуки

Цитати з книги