Сосни. Книга 1. Крауч Блейк

Анотація: 

Книга "Сосни. Книга 1" - перша частина трилогії, яка підкорила багатьох читачів не тільки на батьківщині автора, але й за її межами. Також видавництво "Країна Мрій" переклало на українську мову та опублікувало продовження циклу під назвами "Облуда. Книга 2" та "Останнє місто. Книга 3".

Секретний агент служби Ітан Берк прибув до маленького містечка Облудні Сосни з конкретною місією: знайти та відправити додому двох федеральних агентів, що пропали безвісти один місяць назад. Проте на в'їзді в місто Ітан потравляє в автоаварію. Він приходить до тями в лікарні без посвідчення, мобільного телефону та портфелю. Медичний персонал поводить себе досить люб’язно та чоловік відчуває: щось з цим містом не так. Проходять дні й у Ітана з’являється більше питань, ніж відповідей. Намагаючись знайти відгадку, чоловік стикається з жахливою істиною: він може так ніколи й не вийти з Облудних Сосен живим.

Книга "Сосни. Книга 1" - містичний трилер з таємничою атмосферою, справжньою інтригою та непередбачуваними поворотами сюжету.

Рецензії на книгу

Секрет Облудних Сосен

Блейк Крауч народився у 1978 році недалеко від міста Стействіль, що знаходиться у штаті Північна Кароліна. Автор просто обожнював серіал “Твін Пікс”, що є творінням Девіда Лінча та Марка Фроста. Захоплення цим серіалом в кінцевому результаті призвело до написання трилогії “Облудні Сосни”. Як сам автор пише: “Сосни” — це не “Твін Пікс”, аж ніяк, але без “Твін Пікс” не було б і роману”. Блейк Крауч до цієї трилогії мав ще написані книги, але був маловідомим, посереднім письменником.

Відгуки

Цитати з книги