Три сходинки Голодомору

5
Середня: 5 (1 оцінок)
Тематика: 
Дитяча література
Видавництво: 
Рік видання: 
2009
ISBN: 
978-611518037-0
Анотація: 

Це повість про життя сільських дітей – Марічки і Петруся, яким у житті випало чимало важких випробовувань. Сходинками життя піднімаються вони до розуміння головних людських цінностей – чуйності, доброти, любові до рідної землі.

Основний час, про який оповідується у повісті, – 1932-1933 роки.

Книга є першою спробою описати ті лихі події очима підлітків. Через призму поглядів головних героїв змальовано сприйняття благородних і ганебних вчинків дорослих односельців.

Для дітей молодшого шкільного віку.

Рецензії на книгу

Три сходинки Голодомору

Три сходинки до юного серця. Юрій Ключ
Рецензії, відгукиДодати коментар
Кві
06
2012
Випущена дніпропетровським видавництвом “Пороги” у 2009 році книга Еліни Заржицької “Три сходинки голодомору” є, мабуть, у всій Україні першою ластівкою з подібних книг. Бо, по-перше, це книга про трагічні сторінки нашої історії написана для молодшого шкільного віку, а, по-друге, це художня книга.

Три сходинки Голодомору

Сходинки до майбутнього.

Наприкінці листопаду в Дніпропетровську презентували перше в Україні дитяче літературно-художнє видання, присвячене трагічним подіям 1932-1933 років – “Три сходинки голодомору” Еліни Заржицької, ілюстрації до якого зробили вихованці Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру “Веснянка”.

Три сходинки Голодомору

Слово до юного читача

Юний друже! Еліна Заржицька написала для тебе незвичайну повість.

Ти запитаєш мене, а чим вона незвичайна?

А я відповім:

– Тим, що повість називається “Три сходинки голодомору”.

Ти, юний читачу, мені заперечиш:

– Та ж про голодомор в Україні із далеких тридцятих років минулого століття написано дуже багато за роки нашої Незалежності!

Відгуки

Цитати з книги