Ім’я письменниці Дари Корній почало все частіше з’являтися на слуху із 2010 року. Це не випадково, адже саме цього року вона стала Лауреатом третьої премії «Коронація слова». Перемогла з романом «Гонихмарник».
Письменниця друкується під псевдонімом. Насправді це — Мирослава Іванівна Замойська. На світ вона з’явилася 20 вересня 1970 року на території Західної України, а саме у селі Секунь, що розташоване у Волинській області. Середню освіту здобула у Львівській області — у селі Княже.
Після закінчення школи, відправилася майбутня письменниця до європейського українського міста — до Львову. Там вона вступила до Українського поліграфічного інституту, де згодом успішно завершила навчання на журналістсько-редакторському відділенні.
На початку свого творчого шляху Дара Корній пробувала себе у ролі дитячого письменника. Твори для дітей, написані письменницею, виходили друком у періодичних виданнях «Ангелятко», «Ангеляткова наука». Згодом її цільова аудиторія «підросла» до підліткового віку. Для дітей старшого віку її твори друкують у «Однокласнику» та у журналі «Крилаті».
Роман «Гонихмарник», після друку якого вона отримала популярність, написаний у жанрі фентезі. І, хоча орієнтований він більше на підлітків, почитати його буде досить цікаво і дорослим. У ньому уміло поєднані українська міфологія, вигадка та магія. Мова йде про кохання земної дівчини Аліни до істоти, яка має дві душі — Гонихмарника. Це нереальне кохання виявляється взаємним. Закохані борються за свої почуття і за їхнє право на існування. Події розвиваються досить стрімко та динамічно, відірватися від книги, практично, не можливо. Саме цей зв’язок у любовних почуттях між людською істотою і нелюдською дозволяє проводити паралелі із «Сутінками».
Сама авторка про своє дітище говорить так: «Ви читатимете, а над вами витатиме легкий вітерець справжньої української магії».
«Коронацією слова» визнання цього твору не завершилися. Твір також отримав відзнаку «Дебют року» від видання «Друг читача» та став лауреатом премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» — «Відкриття себе» імені В. І. Савченко. Взагалі цей твір можна віднести до масової літератури. Але не просто масової, а ЯКІСНОЇ літератури масового ужитку.
На цих досягненнях Дара Корній не зупинилася. І рівно через рік вона знову перемогла у «Коронації слова», у номінації «Вибір видавців» уже з іншим твором — «Тому, що ти є». А ще через рік — у тій же номінації з романом «Зворотний бік світла». Цю книгу також можна порівняти із «Сутінками». Бо знову зустрічаються світло та темрява, які повинні протистояти одне одному, але й не можуть існувати поодинці. Світло — дівчина Птаха, темрява — злий Стрибог. І стається диво — в їх серцях поселяється любов…