Автори

Федір Достоєвський

Ім'я: Федір Достоєвський
Дата народження: 11 листопада 1821 р.
Знак зодіаку: Скорпіон
Вік: 59 років
Дата смерті: 9 лютого 1881 р.
Місце народження: Москва, Росія
Зріст: 169
Діяльність: прозаїк, перекладач, філософ
Сімейний стан: був одружений

Курт Воннегут

Ім'я: Курт Воннегут (Kurt Vonnegut)
Дата народження: 11 листопада 1922 р.
Знак зодіаку: Скорпіон
Вік: 84 роки
Дата смерті: 11 квітня 2007 р.
Місце народження: Індіанаполіс, США
Зріст: 188
Діяльність: письменник, сатирик
Сімейний стан: був одружений

Марк Твен

Ім'я: Марк Твен (Семюел Ленгхорн Клеменс)
Дата народження: 30 листопада 1835 р.
Знак зодіаку: Стрілець
Вік: 74 роки
Дата смерті: 21 квітня 1910 р.
Місце народження: Флорида, США
Зріст: 174 см
Діяльність: письменник, журналіст і громадський діяч
Сімейний стан: удівець

Євген Гуцало

Гуцало Євген Пилипович відомий український автор величезної кількості повістей, романів, новел, поезій, публіцистичних статей, есеїв та кіносценаріїв.

Тарас Прохасько

Прохасько Тарас Богданович з’явився на світ 16 травня 1968 року у місті Івано-Франківськ. У сучасній українській літературі відомий своїми прозовими творами.

У школі він навчався добре. Обожнював біологію, добре розумів українську мову. Проте, на той час, зовсім не бачив себе ні вчителем української мови, ні журналістом, тому думки вступати на філологічний факультет не було. Натомість Тарас вирішує стати ботаніком і вступає до Державного університету імені І. Франка у Львові.

Юрій Андрухович

Всі, хто, хоч певною мірою цікавляться сучасної українською літературою, безперечно, принаймні чули ім’я Юрія Андруховича. Адже саме завдяки його творам про літературний процес у нашій країні заговорили навіть у Європі та Америці.

Народився Юрій Ігорович 13 березня 1960 році у сучасному Івано-Франківську.

Ліна Костенко

Відома українська поетеса, письменниця Ліна Василівна Костенко народилася в сім’ї педагогів 19 березня 1930 року. Сталося це в УРСР, а саме, у Ржищеві, що на Київщині.

Леся Українка

Лариса Петрівна Косач-Квітка відома широкому загалу під псевдонімом Леся Українка. Народилася вона у сім’ї дворян 13 (25) лютого 1871 року у Новограді-Волинському, який тоді мав назву Звягель.

Ця українська письменниця, перекладачка, фольклорист, громадський діяч відома кожному жителю України, а також у багатьох інших країнах світу. На Батьківщині її ім’я носять вулиці, музеї, виші, площі. Зображення її обличчя розміщено на 200-гривневій купюрі, а також на поштових марках.

Василь Шкляр

Сучасний український письменник, політик Василь Шкляр з’явився на світ у невеликому селі Ганжалівка, що на Черкащині. Сталася ця подія 10 червня 1951 року. Його твори відомі та популярні не тільки на Батьківщині, а й за кордоном. Їх перекладено шістьома мовами.

Михайло Булгаков

М. Булгаков — знаний у багатьох країнах світу російський письменник. Писав він не тільки визначні прозові твори, найбільш відомі з яких «Майстер і Маргарита», «Собаче серце», «Біла гвардія», «Дияволіада», а й низку лібрето та п’єс, які неодноразово були поставлені, як за часів життя письменника, так і після його смерті. Народився він 3 (15) травня 1941 року у Києві.