Топ 100 авторів по популярності Українські / Зарубіжні / Усі | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Топ 100 авторів по популярності
Українські / Зарубіжні / Усі

введіть ім'я або прізвище для пошуку

Володимир В’ятрович

Володимир В’ятрович народився в м. Львів 7 червня 1977-го року. Закінчивши школу, він вступив у Львівський університет на історичний факультет, спеціальність «історія України».

2004-го року молодик захистився і став кандидатом наук. Тема його наукової роботи «Діяльність УПА».

Олександр Ірванець

Олександр Ірванець — український літератор. Він пише поетичні, прозові твори, драматичні, а ще займається перекладацькою діяльністю.

Володимир Рутківський

Володимир Рутківський є відомим українським журналістом, письменником, поетом, автором дитячих творів. У своїх творах письменник часто органічно поєднує історичні події та фантастичні мотиви, аби створити інтригуючі пригодницькі сюжети. Велику кількість творів письменника нагороджено почесними літературними преміями, враховуючи премію BBC (за історичний роман «Сині Води») та Шевченківську премію (за трилогію «Джури»).

Михайло Грушевський

Всі жителі України знають Михайла Грушевського, а ще його постать відома за кордоном, адже ним історія України не тільки була написана, ще видатний історик брав безпосередню активну участь в її творенні. Біографія Михайла Грушевського є цікавою та насиченою. Детальніше далі.

Семен Скляренко

Семена Володимировича Скляренка Україна та світ знають як українського літератора, що писав прозові твори, серед яких і відомі історичні романи.

Дмитро Павличко

Дмитро Васильович Павличко є українським поетом, перекладачем, літературним критиком, громадсько-політичним діячем. Народився митець 28 вересня 1929-го року в селі Стопчатів, що на Івано-Франківщині, проте на той період ця територія була підвладна Польщі. Їхня родина була великою, багатодітною. Початкову освіту малий Дмитрик отримав як учень польської школи в Яблунові — селищі міського типу в Косівському районі.

Євген Маланюк

Євген Филимонович Маланюк є видатним українським письменником, поетом, культурологом-енциклопедистом, публіцистом, літературним критиком.

Євген Маланюк народився 1 лютого 1897-го року в місті Ново-Архангельську Херсонської області. Його батьки були українськими інтелігентами. Своє навчання він розпочав як учень реальної школи в Єлисаветграді. По її закінченню вступив до Петербурзького політехнічного інституту.

Юрій Мушкетик

Юрій Михайлович Мушкетик є визнаним майстром української прози сучасності. Його працездатність та продуктивність просто вражають! За багато років літературної роботи автор опублікував не один десяток романів, повістей та збірки оповідань, з-під його пера також виходили драматичні твори.

Юрій Мушкетик з романом «Крапля крові» 1965-го року отримав Республіканську премію імені М. Островського. А його роман «Позиція» одержав Державну премію УРСР імені Т. Г. Шевченка в 1980-му році.

Грицько Чубай

Грицько Чубай — поет, який прожив дуже коротке, але яскраве та плідне життя. Народився автор 23 січня 1949-го року. А помер, маючи лише 33 роки за плечима.

Чеві Стівенс

Чеві Стівенс народилась 1973 року під іменем Рене Уніщевські - популярна канадська авторка новел-трилерів.