Автори

Сесілія Ахерн

CECELIA AHERN
Дата народження: 30 вересня 1981 р.

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Дублін, Ірландія

Сімейний стан: заміжня

Біографія

Перша ж книга ірландської письменниці Сесілії Ахерн «PS Я люблю тебе!» Стала бестселером. Автор - випускниця журфаку - ледь встигла попрацювати за фахом, як зрозуміла, що її покликання - літературна творчість.

Вільям Шекспір

Вільям Шекспір народився 23 квітня 1564 року в сім’ї ремісника. Його батько був титулованою особою, але його заняття з пошиву та продажу рукавиць і торгівля вовною приносили непоганий дохід сім’ї, тож бідними Шекспіри не були. Також Шекспір-старший користувався повагою від містян рідного Стретфорд-на-Ейвоні, про це свідчить те, що він навіть був обраний на посаду мера.

Ульріке Швайкерт

Ульріке Швайкерт — письменниця із Німеччини, що народилася другою у своїй родині — після старшої сестри та перед молодшою. Сталася ця подія 28 листопада 1966 року. Отримавши освіту в школі, дівчина вступила до Штутгартського університету, у якому студіювала фінансову справу. Отримавши освіту, молода панянка влаштовується на хорошу посаду, пов’язану з купівлею-продажем цінних паперів.

Юстейн Ґордер

Норвезький письменник Юстейн Ґордер народився в Осло 8 серпня 1952-го року. Оскільки його мати та батько — освітяни, то й молодий Юстейн по закінченню школи вирушив до найкрасивішого, найбільшого та найпрестижнішого в Норвегії Університету Осло вивчати філософію. Пізніше він став викладати цей предмет.

До речі, його книги є безпосередньо пов’язаними з філософією та, оскільки він пише для дітей та молоді, фантастикою.

Олександр Купрін

Відомий російський письменник Олександр Іванович Купрін (Александр Куприн) з’явився на світ 7 вересня 1870 року в селі Наровчат, що в Пензенській губернії Російської імперії. Його батьком був дрібний службовець, який помер, коли письменнику ледь виповнилося три роки. Після цієї події почалося його поневіряння по різноманітних закладах. Спочатку він разом з матір’ю мешкав у Будинку для вдів у Москві, згодом — у пансіонаті для сиріт.

Бернар Вербер

Бернар, або Бернард Вербер — французький письменник сучасності. З’явився на світ майбутній автор у єврейській родині 18 вересня 1961 року у м. Тулуза, що у Франції.

Ел Джеймс

Ім’я відомої на весь світ письменниці Е. Л. Джеймс звучить повністю як Еріка Леонард Джеймс. До речі, до одруження вона мала прізвище Мітчелл. Відомою письменницею вона стала відразу після написання свого першого роману за назвою «П’ятдесят відтінків сірого». Хоча якраз бути літератором жінка мріяла ще зі шкільних років, а писати почала аж у 46 років!

Шарль Перро

Шарль Перро відомий цілому світові, здебільшого, як казкар. А й правда, хто не знає казки «Попелюшка», «Кіт у чоботях», «Синя Борода»? Діти протягом кількох століть все не припиняють їх читати та, певно, що скоро й не припинять.

Проте мало хто знає, що писати дитячі твори Шарль Перро почав досить пізно — аж у шістдесяти семирічному віці!

Лев Толстой

Лев Миколайович Толстой — відомий в усьому світі письменник, філософ, публіцист. Він зробив не тільки значний внесок у всесвітній літературний доробок, а й неабияк вплинув на світовий літературний процес. Його твори реалістичні, просякнуті ідеями гуманізму. Також неабиякого розголосу набула просвітницька діяльність митця.

Редьярд Кіплінг

Повне ім’я всесвітньо відомого англійського казкаря, прозаїка, поета — Джозеф Редьярд Кіплінг. Друге своє ім’я автор отримав, завдяки місцю, на якому вперше зустрілися його батьки — озерові Радьярд.