Топ 100 авторів по популярності Українські / Зарубіжні / Усі | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Топ 100 авторів по популярності
Українські / Зарубіжні / Усі

введіть ім'я або прізвище для пошуку

Маркус Зузак

Маркус Франк Зузак народився 23 червня 1975 року - австралійський письменник, який прославився завдяки романам для підлітків «Крадійка книжок» і «Я - посланець», які стали міжнародними бестселерами. У 2014 року Зузак виграв щорічну премію Маргарет Едвардс за внесок в розвиток якісної літератури для юнацтва, опублікованій в США.

Таня Малярчук

Малярчук Тетяна Володимирівна — авторка прозових творів та публіцистики.

Майбутня письменниця з’явилася на світ в Івано-Франківську 1983-го року. Певний період часу проживала в місті Красноярськ. Філологічну освіту здобула в Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника. По закінченню «альма-матер» отримала «червоний» диплом.

Террі Пратчетт

Вік: 66 років

Місце народження: Біконсфілд, Великобританія

Сімейний стан: був одружений

Мирослав Дочинець

Мирослав Іванович Дочинець є відомим українським прозаїком, публіцистом, філософом та журналістом. Народився автор 3-го вересня 1959-го року в Хусті — місті, що в Закарпатській області.

Його ім’я є одним з провідних в сучасній українській літературі — він належить до найпопулярніших літераторів сьогодення.

Ольга Токарчук

Ольга Токарчук є польською письменницею-романісткою, поеткою, лауреаткою Нобелівської премії з літератури, есеїсткою, сценаристкою, психологинею. Їй вдалося отримати світову славу після виходу романа-бестселлера «Бігуни».

Гаррі Гаррісон

Гаррі Гаррісон - американський письменник-фантаст, ще школярем роздумував, ким йому бути. Його тягло то в мистецтво, то в письменництво. Доводив себе, і не раз, до депресії. Він зробив висновок: його місце у вільному мистецтві. Шлях до творчості почався з коміксів, а фантастика зробила його знаменитим.

Грегорі Девід Робертс

Місце народження: Мельбурн, Австралія
Сімейний стан: одружений

Письменника з яскравою і частково містифікованою біографією - Грегорі Девіда Робертса називають Достоєвським 21-го століття за багатоплановість творів і пошук світла в темноті. Прозаїка порівнюють з Ернестом Гемінгвеєм за насиченість книг екзотичними деталями та оспівування сильних особистостей.

Брати Капранови

Брати Капранови (Дмитро та Віталій Віталійовичі) є письменниками, громадськими діячами та власниками видавництва «Зелений пес».

Карлос Руїс Сафон

Каталонський письменник-фантаст Карлос Руїс Сафон вважався одним з найбільш видаваних сучасних іспанських авторів і одним з кращих романістів свого часу. Його «Тінню вітру», перекладеною більш ніж на 30 мов, цінителі літератури зачитувалися по всьому світу.

Дитинство і юність

Під кінець першого осіннього місяця 1964-го, 25 вересня, Барселона поповнилася як мінімум одним новим мешканцем - на світ з'явився Карлос Руїс Сафон.

Пола Гоукінз

Пола Гоукінз - британська письменниця, автор знаменитого роману «Дівчина в поїзді» в жанрі психологічного трилера.

Роман ліг в основу однойменного фільму з Емілі Блант в головній ролі, який вийшов у 2016 році.