Євген Бондаренко | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Євген Бондаренко

Рейтинг: 
1

Євген Бондаренко почав свою кар'єру в 19 років в галузі IT, а саме - київському представництві компанії з американським корінням GTECH Ukraine. У 2004 році він продовжив свій професійний шлях в новій сфері - HR (управління персоналом), зайнявши позицію менеджера з організаційного розвитку що керує компанією корпорації «Інтерпайп» (м.Дніпро), а пізніше і посаду провідного менеджера по фінансам «Інтерпайп-Менеджмент».
До компанії ДТЕК Євген приєднався у 2005 році, ставши начальником відділу оцінки діяльності, а через два роки — заступником керівника департаменту з розвитку персоналу. У 2008 році він очолив цей департамент, об'єднавши під своїм керівництвом дві масштабні функції — оцінки й розвитку співробітників, і 20 підлеглих. У лютому 2012 року Євген був призначений на посаду заступника директора з управління персоналом ДТЕК. У зоні його відповідальності практично всі HR-процеси компанії.
При цьому автор переконаний: такої динаміки у своїй кар'єрі він зміг досягти в тому числі завдяки її вдалому старту. І справедливо вважає, що прийшла пора поділитися досвідом з тими, хто тільки готується до кар'єрних дистанції.

Книжки оцінені користувачами