Це маленьке місто, синку...І нам в ньому жити

4.5
Середня: 4.5 (10 оцінок)

Цікава книга, що затягує моментально. Коли ти читаєш її то може настати момент коли тобі захочеться викинути її чи запхати у найтемніший закуток дому. У мене таке було... Це пояснюється напруженістю сюжету. Ваш мозок просто більше не хоче перебувати у маленькому містечку де потрібно триматися купи. Тут немає чітко визначених хороших чи поганих хлопців. У всіх є свої червоточини , але часто ми розуміємо причини цих неоднозначних вчинків героїв роману. У всіх них є амбіції та певні принципи які диктують їхню поведінку у деяких випадках. 

Настає момент коли тобі хочеться допомогти негіднику чи врізати герою адже тут люди чинять різні гидкі речі незалежно від команди.

Мабуть темою книжки є те, що в світі в якому ми живемо може не бути багатьох людських чеснот, але, можливо, у ньому є жалість...

Книжка дуже захоплива хоча й невесела, сповнена жахливих вчинків. Після прочитання починаєш думати про те чому наше суспільство загниває й перетворюється в ряди егоїстичних хуліганів яким байдуже на ближніх. 

Однозначно після неї потрібно відходити деякий час бо вона приносить післясмак який ми шукаємо у хороших, товстих книгах де не завжди потрібно читати між рядків...

Вподобати:
+1
0
-1