You are here

Під куполом / Under the Dome

Тематика: 
Зарубежная литература
Литература США и Канады
Современная зарубежная проза
Современная литература США и Канады
Фантастика. Фэнтези. Ужасы
Хоррор. Мистика
Художественная литература
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966141025-0
Анотація: 

Вперше на українській - новий роман Стівена Кінга! «Під куполом» вперше опублікований в США 10 листопада 2009 року. Роман є переробленою ідеєю, з якою Кінг працював вже двічі, в кінці 1970-х років і на початку 1980-х - спочатку під назвою «Під куполом», а потім «Канібали» (англ. The Cannibals).

Обидва рази автор закидав роботу, повернувшись лише до цього матеріалу у другій половині 2000-х років. Як писав Кінг на своєму офіційному сайті, ці перші дві незакінчені роботи «були двома різними спробами використовувати одну й ту ж ідею, зміст якої - як себе ведуть люди, відрізані від суспільства, в якому звикли жити.

«Канібали», як і «Потрібні речі», був романом в жанрі соціальної комедії. Новий же роман «Під куполом» написаний на повному серйозі .

Рецензії на книгу (1)

Це маленьке місто, синку...І нам в ньому жити

2

Цікава книга, що затягує моментально. Коли ти читаєш її то може настати момент коли тобі захочеться викинути її чи запхати у найтемніший закуток дому. У мене таке було... Це пояснюється напруженістю сюжету. Ваш мозок просто більше не хоче перебувати у маленькому містечку де потрібно триматися купи. Тут немає чітко визначених хороших чи поганих хлопців. У всіх є свої червоточини , але часто ми розуміємо причини цих неоднозначних вчинків героїв роману.

...

Користувачі яким сподобалась книжка - також вподобали