Застереження Сюзанни Коллінз

4.3125
Середня: 4.3 (16 оцінок)

Найочікуваніший фільм 2013 року - “Голодні ігри : У вогні”. Перша частина якого вийшла на екран ще у 2012. Деякі глядачі переконують всіх, що це чергова копія до вампірської саги “Сутінки”. Але я, як глядач цих фільмів та читач обох письменниць Сюзанни Коллінз та Стефані Маєр, можу ствердно заявити, що “Голодні ігри” - це новий роман, котрий розкриває реальні проблеми нашого покоління, і на відміну від “Сутінків” не розповідає про небезпечне та трагічне кохання вампіра.

У першій частині “Голодних ігор” розповідається про майбутнє, як залишилось лише одне місто — Капітолій, котре тримає владу над 12 Округами. Кожного року, заради розваги та щоб показати свою могутність над Округами, столиця організовує теле-шоу “Голодні ігри”. В якому хлопець та дівчина з кожного округу змушені битись на смерть. Переможець може бути лише один, після гри він отримує страшні спогади, багато їжі та грошей. Одного року п`ятнадцятирічна Катніс Евердін, з округу 12, змінила шоу назавжди, разом з Пітою Мелларком, сином пекаря. Коли вони опинились на арені останні живі, то не захотіли вбивати одне одного. Тому вирішили з`їсти отруйні ягоди, але їх вчасно зупинили. І за стільки століть будо таке вперше : двоє переможців. Жителі округів та Капітолію думали, що підлітки зробили це, заради свого кохання. Але влада зрозуміла цей вчинок по- своєму:, як протест та жага до революції.
У наступних частинах трилогії : “У вогні” та “Переспівниця”, переможці намагаються припинити страждання простого люду та перемогти владу. Вони змушені вдавати дурних закоханих, щоб їх не стратили. Капітолій влаштовує багато випробувань для головної героїні, символу револьцій — Катніс. Наступні ігри будуть з переможцями минулих років і знову на арені опиняться Піта і Катніс. Але цього разу більшість згуртувалась, щоб завадити правлінню президента Снігок та об`єднати всі округи. Здається, це просто фантастична історія, про жорстоку владу та сміливу дівчину. Проте, якщо задуматись над кожним розділом книги, то можна зрозуміти що хотіла розповісти Сюзанна Коллінз. Адже у наше століття всі прикипіли до телевізорів та дивляться дурні шоу. Людство стає черствим та покірним. Головними у житті стають огидні передачі, плітки про чуже життя та модний одяг.
Наше близьке майбутнє вирішив екранізувати відомий режисер Гаррі Рос. Звісно, у книгах більше подій та описів. Але фільм вийшов надзвичайно цікавим та реалістичним. Лише одне не сподобалось, головну роль 15-річної дівчини грає Дженіффер Лоуренс, котрій 23 роки. Незважаючи на це, акторка показала всі свої вміння та разом з Джошом Хатчерсоном, хлопцем, котрий зіграв Піта Меларка, прославили трилогію “Голодні ігри”. Також відчувається, що за другу частину взявся інший режисер - Френсіс Лоуренс. Тому в першій частині було менше спецефектів та впродовж фільму актори акцентували увагу на боях та складному житті людства. Тоді як Ф. Лоуренс взяв до уваги кохання головних героїв. І в частині трилогії “У вогні” глядачі можуть відчути, що переживає головна героїня.
Хоча я прочитала всі частини цієї захоплюючої трилогії, з нетерпінням чекаю третю частину. Адже впевнена, що у фільмі не буде усунено важливих моментів та актори, як завжди, попрацюють на славу. Отож, приємного, Вам, перегляду та читання!

Вподобати:
+1
0
-1