Голодні ігри. У 3 книгах. Книга 1. Голодні ігри / The Hunger Games

4.3125
Середня: 4.3 (16 оцінок)
Тематика: 
зарубіжна література
Трилер
зарубіжна фантастика
Художня література
Видавництво: 
Рік видання: 
2010
ISBN: 
978-617538027-7
Анотація: 

На руїнах континенту, колись відомого як Північна Америка, блис-кучий Капітолій об’єднав дванадцять округів у країну Панем. Щоб тримати підлеглих у покорі, Капітолій вигадав жорстоке реаліті-шоу — Голодні ігри, в яких щороку хлопець і дівчина з кожного округу змушені битися на смерть. Під час святкування Жнив шістнадцяти-річна Катніс Евердін і її друг Гейл беруть участь у жеребкуванні — це приречення всіх дітей Панему від дванадцяти до вісімнадцяти років. Кілька років поспіль їм щастило — жереб падав на інших, та чи буде прихильною до них доля і на ці Жнива? Ба гірше: а що як зараз невблаганнарука Капітолія роз’єднає Катніс і Гейла назавжди?

Рецензії на книгу

Застереження Сюзанни Коллінз

Найочікуваніший фільм 2013 року - “Голодні ігри : У вогні”. Перша частина якого вийшла на екран ще у 2012. Деякі глядачі переконують всіх, що це чергова копія до вампірської саги “Сутінки”. Але я, як глядач цих фільмів та читач обох письменниць Сюзанни Коллінз та Стефані Маєр, можу ствердно заявити, що “Голодні ігри” - це новий роман, котрий розкриває реальні проблеми нашого покоління, і на відміну від “Сутінків” не розповідає про небезпечне та трагічне кохання вампіра.

Відгуки

Роман американської письменниці Сюзанни Коллінз про шістнадцятирічну Катніс Евердін, яка змушена брати участь у так званих Голодних іграх на виживання. Книжка була опублікована видавництвом «Scholastic Press» у 2008 році.

Повний текст відгуку

Герої просто неймовірні...Вихід є всюди)

Повний текст відгуку

Нам не залишається нічого іншого, як жартувати. Інакше можна зійти з розуму від страху.

Повний текст відгуку

Одна з моїх улюблених книжок! Читала в оригіналі та переклад українською мовою. Затягує неймовірно, немов наркотик, бо почавши її читати, ти відкладаєш всі справи допоки не перегорнеш останню сторінку! Рекомендую всім)

Повний текст відгуку

Цитати з книги