На краю часу | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

На краю часу

5
Ваш голос: Немає Середня: 5 (1 оцінок)

Видавництво: 
Рік видання: 
2023
ISBN: 
978-617-551-113-8
Анотація: 

Улас Самчук (1905—1987) — видатний  український письменник, автор романів-епопей та повістей про долю українського народу. Його називали «українським Гомером ХХ століття», однак твори замовчувались в радянські часи. Лише в незалежній Україні вони почали видаватися на батьківщині письменника.

Рецензії та відгуки на книгу (2)

Улас Самчук -видатний український письменник,автор романів,повістей про долю українського народу.А в Україні видаються твори лише з здобуттям незалежності..Цей роман На краю часу,є багато в чому автобіографічний.Сюжет простий :український бідний письменник переїжджає в Прагу,і зустрічає багату студентку Марію,Самчук занурює читачів в атмосферу Праги в 1920-1930 роки, майстерно описує визначні місця столиці,її реалії того часу-гуртування в українських осередках,умови праці тощо.І це набагато цін
вподобати
0 користувачів вподобало.

Оце я розумію роман! Що не сторінка – то цитата, а які тут описи природи, міста, які епітети, які гарні порівняння – читаєш і ніби довгоочікуваний смаколик їси!

вподобати
0 користувачів вподобало.

Цитати (0)