Прощавай, зброє. Старий і море. Оповідання

5
Середня: 5 (1 оцінок)
Тематика: 
американська класична література
Видавництво: 
Рік видання: 
1974
ISBN: 
ISBN330824
Анотація: 

Ернест Хемінгуей здобув широку популярність завдяки своїм романам та оповіданням, а також завдяки активному та наповненому пригодами життю. Манера писати й манера жити привертала увагу до Хемінгуея, робила його принадою для газет, для літературознавців і психоаналітиків. Хемінгуей-рибалка, Хемінгуей-мисливець, «авантюрист століття», «великий індивідуаліст», «ворог інтелекту», людина «тотальної дії» всі ці епітети невід ємні частини легенди, міфу про Хемінгуея. Його лаконічний та насичений стиль оповіді відіграв значну роль у літературі XX століття.
В книгу увійшли - автобіографічний роман "Прощавай, зброє", що побачив світ у 1929 році, повість-притча «Старий і море» та деякі оповідання.

Рецензії на книгу

Відгуки

Цитати з книги

Часом чоловікові хочеться самотини, і жінці теж хочеться самотини, і коли вони люблять, то ображаються

Повний текст цитати

Не можна ж соромитись того, від чого ти щасливий і чим пишаєшся.

Повний текст цитати

Мене анітрохи не турбувало, в яку історію я встряю. Однаково це було краще, ніж щовечора ходити в дім для офіцерів, де дівчата обсідали тебе з усіх боків, на знак приязні надіваючи задом наперед твій кашкет, і час від часу відлучалися нагору з котримсь із твоїх братів офіцерів.

Повний текст цитати

— Просто життя не таке вже й складне, коли тобі нема чого втрачати. ... Якими нікчемними здаються тепер ті перепони, що колись так багато важили.

Повний текст цитати

— Клас, якому належить влада в країні, геть дурний, ті люди нічого не розуміють і ніколи не зрозуміють. Тим-то ми й устряли в цю війну.
— А вони ще й наживають на ній гроші.

Повний текст цитати