Там, де співають раки | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Там, де співають раки

Тематика: 
Художня література
Видавництво: 
Рік видання: 
2021
ISBN: 
978-966982403-5
Анотація: 

Кайя все життя спостерігає за безкраїми луками на узбережжі — маршами. Вона самотня посеред цієї дикої природи, їй доводиться в усьому покладатися лише на себе. З-поміж рідних у неї залишився тільки батько, але йому байдуже до доньки. Побоюючись, що її знов покинуть, Кайя не підпускає до себе нікого й ховається від проблем, як це роблять раки, за якими вона любить спостерігати. Та на все свій час, і одного разу дівчина усвідомлює, що ладна розділити з кимось свій закритий від сторонніх очей світ.

Це роман про вихід із зони комфорту, пошук однодумців і дорослішання без втрати власної особистості, хай би якої думки про це було оточення.

Рецензії на книгу (1)

Там де співають раки

1

“Там де співають раки” - це кримінальна драма про дівчинку що досягла повноліття, яка виросла самотньо на болотах Північної Кароліни.

Кая відома в своєму місті як «Дівчина з болота», росте в хатині на болотах, що межують із невеликим селом на узбережжі Північної Кароліни. Її мати та четверо старших братів і сестер виїжджають, щоб утекти від батька, який постійно їх ображав, полишивши Каю дбати за себе саму. Зрештою зникає і її батько.

...

Цитати (1)

Марші - аж ніяка не трясовина. Марші - це сповнене світла місце, де з вод, що линуть просто до небес, буяють трави.

Повний текст цитати