Там де співають раки | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Там де співають раки

“Там де співають раки” - це кримінальна драма про дівчинку що досягла повноліття, яка виросла самотньо на болотах Північної Кароліни.

Кая відома в своєму місті як «Дівчина з болота», росте в хатині на болотах, що межують із невеликим селом на узбережжі Північної Кароліни. Її мати та четверо старших братів і сестер виїжджають, щоб утекти від батька, який постійно їх ображав, полишивши Каю дбати за себе саму. Зрештою зникає і її батько.

“Там де співають раки” - це мелодрама та частково кримінальна драма, зосереджена навколо Каї, дикої та недоглянутої дівчини - про стійкість та виживання, а також про відчуження. Книга прослідковує злети та падіння її життя. Дівчина живе самотньо, але її ситуація не безнадійна - з певною допомогою вона здатна вижити і навіть навчитися читати. Незважаючи на статус відлюдька, її природна краса привертає увагу чоловіків у місті. Однак, коли на болотах виявляють тіло місцевого Чейза Ендрюса, вона швидко стає головним підозрюваним. Історія містить елементи романтики, таємничості та навіть трилеру - детально описується хід розслідування, що додає елементи невизначеності і тримає читача в напрузі.

Любителям природи також сподобається книга, оскільки любов Каї до природи навколо передається через детальні та яскраві описи флори та фауни, що відразу стає зрозумілим коли перечитаєте біографію авторки Делії Овенс - яка присвятила вивченню дикої природи все життя і публікувала свої дослідження в наукових журналах та виданнях за що й отримала нагороди.

Насичений та продуманий сюжет - вартує потраченого на цю книгу часу.

4 з 5-ти

+1
+1
-1