Замок в Піренеях

4.333335
Середня: 4.3 (3 оцінок)
Тематика: 
Сучасна література
Видавництво: 
Рік видання: 
2009
ISBN: 
978-966700780-5
Анотація: 

Це роман інтелектуальних ідей на тлі зворушливої історії кохання, духовну глибину якого читач віднаходить у форматі електронного листування. Це сучасна історія одвічного конфлікту між ідеалізмом і матеріалізмом, вірою та безвір’ям, який спонукає кожного шукати свої відповіді на непрості запитання про суть життя і його рушії. Сольрун і Стейн випадково зустрічаються після 30-річної розлуки, щоб заново крізь призму прожитих літ збагнути велич і таємниці своєї молодості. Їхній віртуальний роман, який триває кілька тижнів, збурює вибух емоцій... Однак життя, як завжди, сповнене несподіванками й щоразу новими випробуваннями...

Рецензії на книгу

Відгуки

Цитати з книги

“Хіба не були ми завжди тими двома душами, які належать одне одному? Поєднаними воєдино, як два нерозлучні фотони, котрі відчувають одне одного на віддалі багатьох світлових років…”

Юстейн Гордер «Замок у Піренеях»

Повний текст цитати

“Зло в світі справді існує, однак важливо, як на мене, наголосити, що все зло на землі є справою людських рук, а не демонів чи злих духів”
(Юстейн Гордер «Замок у Піренеях»)

Повний текст цитати

“Я вважаю, що ми, люди, займаємо особливу нішу. Ми живі душі у цьому театрі всесвіту” (Юстейн Гордер «Замок у Піренеях»)

Повний текст цитати

“Більш чи менш усвідомлено ми можемо звести докупи погляди, які не мають між собою нічого спільного. Це, як на мене, характерна людська риса.

Повний текст цитати

“Не повірю доти, доки не побачу на власні очі. Та не завжди конче вірити очам”
Юстейн Гордер «Замок у Піренеях»

Повний текст цитати

“Кожен з нас є душею цього всесвіту”
Юстейн Гордер «Замок у Піренеях»)

Повний текст цитати

“Самі поняття «збіг» чи «випадковість» вказують, як свідчить статистика, на те, що є маловірогідним”

Повний текст цитати

“Світ не мозаїка, зіткана з випадковостей. Усе в ньому взаємопов’язане”
(Юстейн Гордер «Замок у Піренеях»)

Повний текст цитати

“Спогади бухнули гейзером довго гамованого щасливого блаженства. То не був звичайний потік свідомості, радше блискавична телепортація у час, якийсь колись належав нам” (Юстейн Ґордер «Замок у Піренеях»)

Повний текст цитати