Таня Панасюк | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Таня Панасюк

Зображення користувача Таня Панасюк.
Активність 1186

Про себе

Читаю зараз

Мої улюблені автори

Люко Дашвар, Е. Хемінгуей, Рей Бредбері

Мої улюблені твори

"Кульбабове вино", "451 по Фаренгейту" Рей Бредбері, "Мартін Іден" Джек Лондон, "Над прірвою у житі" Д. Селінджер, "Портрет Доріана Грея" Оскар Вайльд

Відгук на книгу: Дім на горі

Цей роман-балада не читається, він п'ється. Місцями він п'ється невеличким ковтками, повільно потягується, заполоняючи тебе ізсередини. А місцями ти його п'єш захлинаючись, спраглими губами намагаєшся ввібрати його якомога більше. Це книжка, яка випромінює синє світло і стелить перед тобою синю дорогу. Вона наповнює тебе по самі вінця, забиває дух і змушує згадати щось таке, що було з тобою у минулому житті. Одним словом, вона не відпускає навіть після прочитання.

Рейтинг:
+1
0
-1

Відгук на книгу: Тринадцатая сказка

Читається легко, відразу захоплює, інтригує. Але не несе ніякого сенсу, проблематики. Книжка на один раз.

Рейтинг:
+1
0
-1

Відгук на книгу: Помаранчева дівчинка

Прекрасна книга! Дуже цікава, зворушлива, прониклива. Змушує задуматися над своїм життям і вчить його цінувати. Одним словом - шедевр!

Рейтинг:
+1
0
-1

Відгук на книгу: 1984

Ця книжка перевертає свідомість. Крім потужної ідеї, вона ще й дуже легко читається. Є моменти, які хочеться пошвидше перескочити, бо вони настільки проймають душу, що аж холоне у серці. Але це однозначно один із найсильніших творів світової літератури.

Рейтинг:
+1
0
-1

Відгук на книгу: Слепота

Це книга, яка вчить людину бути людиною, цінувати речі, на які ми навіть не звертаємо уваги, і любити одне одного, незважаючи ні на що. Надзвичайно цікавий сюжет, стрімкий розвиток подій і непередбачувана фабула. Книга, яка справді варта уваги.

Рейтинг:
+1
0
-1