Дмитро Лазуткін | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Дмитро Лазуткін

Рейтинг: 
3
День народження: 
Листопад 18, 1978

Лазуткін Дмитро Михайлович з’явився на світ 18-го листопада 1978-го року в місті Київ. Навчався в Національному технічному університеті України, де став інженером-металургом. Згодом отримав ще одну освіту — і став журналістом.

Робочих місць у Дмитра Лазуткіна було дуже багато, до того ж, вони були кардинально різними. Так він працював на посаді інженера-металурга, тренера з карате, журналіста, ведучого телепередачі про єдиноборства, коментатора Олімпійських ігор в містах Пекін, Ванкувер та Лондон. Також був коментатором боїв з боксу на «Інтері».

Від 2018-го року обіймає посаду генерального продюсера телеканалу XSPORT.

Літературна творчість

Дмитро Лазуткін написав вірш «Реквієм». Алла Загайкевич поклала його на музику — так утворилася одна з частин ораторії «З нами Бог». Її було присвячено Героям Небесної Сотні та бійцям АТО. Ораторію було поставлено на території Софійської площі до двадцятитрьохріччя Незалежності України.

Автор видав 8 україномовних поетичних збірок та одну російськомовну. Серед них: «Дахи», «Набиті травою священні корови», «Червона книга».

Поет є лауреатом низки літературних премій, учасником великої кількості літературних фестивалів міжнародного рівня.

Також Дмитро Лазуткін успішно займається багатьма видами спорту, такими як кікбоксинг, кік-джитсу, козацький двобій, кемпо-карате, за які теж неодноразово отримував перемоги та нагороди високого рівня.

Книжки оцінені користувачами