Розмальовка-антистрес у жанрі нон-фікшн, це унікальне поєднання стилів та ідеї автора на звичайних сторінках незвичайної книги

5
Середня: 5 (3 оцінок)

Розмальовка-антистрес у жанрі нон-фікшн, це унікальне поєднання стилів та ідеї автора на звичайних сторінках незвичайної книги

Книжечка "Міста&Села" саме те, що потрібно сьогодні дорослим і дітям. З нею легко, зручно та реально відпочиваєш, після тяжких робочих або навчальних буднів. Якісний щільний папір дозволяє комфортно розмальовувати будинки, заводи, ліси та річки олівцями, фломастерами чи кольоровими ручками. 

 

Дуже актуальна концепція розмальовки, такого ще не було на ринку книги, коли ви як у комп’ютерній грі, можете удосконалювати цілі міста як заманеться, а дитина ще й уявляє себе у ролі мера, поліційського чи будівельника, що позитивно відображається на розвитку світогляду дитини та її уявлення про міста і села (та й дорослим також). 

 

В цій книжці уявний світ на папері наче оживає з кожним новим кольором вашого "пера". Впевнений, що ця книга-розмальовка ідеально підійде для домашнього відпочинку, у дорогу чи використання в освітніх цілях, адже навіть загальноприйняті правила дорожнього руху в ній відображені чітко та доступно.

 

Також, цю книгу можливо використовувати на подарунок, вона завжди та у кожного викликає цікаві емоції.

 

Ця книга може вважатися унікальною, оскільки поєднує концепцію так званої «книги віммельбух», коли можна нескінченно фантазувати по вмісту книги вигадуючи різні цікавинки та пригоди, захоплюючись симуляцією власних уявлень щодо намальованого світу та жанру нон-фікш, який передбачає не вигаданий зміст книги розмальовки, який достовірно та доступно розкриває певну частину нашого життя.

Цікаво, що автор книги - Олександр Кучерявий, киянин, рекордсмен України в номінації найбільший малюнок кульковою ручкою, на якому зображене уявне місто мрій. Він створює письмовою ручкою оригінальні міста, села та навколишній світ в авторському стилі з семирічного віку.

Вподобати:
+1
+3
-1