Відгук на книгу Еліни Заржицької «Як черепаха Наталка до школи збиралася»

5
Середня: 5 (1 оцінок)

Всі книги Еліни Заржицької надають нам сили і натхнення, захоплюють і звеселяють, змушують нас сміятися і плакати, приносять втіху і показують вихід із складного становища. Дитячі книжки цього автора відкривають нам шлях в літературу – великий світ на все життя.

Еліна Заржицька в образі головної героїні представила діткам веселу черепаху Наталку. Книжка «Як черепаха Наталка до школи збиралася» складається із чотирнадцяти казок-оповідань. Кожна казочка відповідає кожному прожитому дню маленької чудернацької черепахи. Наталка має багато друзів, всім допомагає, вміє поступатися і ніколи не ображається на зауваження.

Мені сподобалось те, що книжка надрукована українською мовою, майже на кожній сторінці є дуже яскраві ілюстрації до казок. Всі малюнки створили діти молодшого шкільного віку. Книга надрукована великим шрифтом, тому легко читається.

Казочки автора написані доступною дитячою мовою. Книжка дуже корисна – вона допомагає діткам спілкуватися, реагувати правильно на зауваження, приходити на допомогу. Ця книжка навчає малечу бути дружними, вірними й люблячими, закликає нас жити й радіти кожному дню. Діткам цікаво роздивлятися малюнки, знайомитися з навколишнім середовищем.

Одне, що я можу порадити – прочитайте, і я впевнена, що ви не залишитесь байдужими до маленької черепашки Наталки та її друзів.

Вчитель початкових класів СЗШ№19

м. Дніпропетровська

Наталочка Олена Генрихівна

Проголосувати:

вгору
0 користувачів проголосувало.

Пoширити у соц. мережах: