Як черепаха Наталка до школи збиралася

5
Середня: 5 (1 оцінок)
Тематика: 
казка
Видавництво: 
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-617518145-4
Анотація: 

Книга «Як черепаха Наталка до школи збиралася» - про життя тварин. Героїня казки черепаха Наталка щиро всім допомагає, у неї багато друзів.

Рецензії на книгу

Черепаха Наталка говорить «До побачення» своїм друзям

16 жовтня 2013 року на базі Дніпропетровської обласної дитячої бібліотеки відбулася презентація останньої – четвертої серії про улюбленицю дніпропетровських дітлахів – розумну й добру черепаху Наталку.

Робота над серіалом тривала протягом року.

Нагадаємо, що мультфільм створено за мотивами однойменної казки дніпропетровської дитячої письменниці Еліни Заржицької.

Колектив Дніпропетровської обласної дитячої бібліотеки презентує третю серію мультфільму «Як черепаха Наталка до школи збиралася

Колектив Дніпропетровської обласної дитячої бібліотеки презентує третю серію мультфільму «Як черепаха Наталка до школи збиралася»

Перший день весни зустрічаємо з Наталкою!

Перша серія мультфільму «Як черепаха Наталка до школи збиралася» по відгукам глядачів і преси мала безперечний успіх. Викладачі й вихованці криворізької школи-інтернату «Надія», окрилені успіхом першої частини мультфільму, запрацювали з подвоєною швидкістю. І ось – маємо! До першого дня весни – друга серія, створена за мотивами однойменної казки дніпропетровської дитячої письменниці Еліни Заржицької.

За мотивами казки Еліни Заржицької «Як черепаха Наталка до школи збиралася» створено мультфільм

Ініціаторами створення мультфільму стали обласна бібліотека для дітей (директор Ольга Шарабура) та Криворізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Надія» (директор Надія Полонська).

Як черепаха Наталка до школи збиралася

Рецензія на збірку казок Е.І. Заржицької «Як черепаха Наталка до школи збиралася»
Автор рецензії: Жанна Крижановська (джерело: Літературна Дніпропетровщина)

Збірка казок, написана дитячою письменницею Е.І. Заржицькою, призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку і вийшла друком у видавництві «Пороги» (2011, Дніпропетровськ) за сприяння Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Про книгу Еліни Заржицької «Як черепаха Наталка до школи збиралася». (Видавництво «Пороги», Дніпропетровськ, 2011 р. – 32 с.)

Наша бібліотека є тим культурним осередком, який збирає під своїм крилом багато поколінь мешканців Дніпропетровщини, небайдужих до красного слова.

На базі нашої бібліотеки відбуваються численні зустрічі читачів з письменниками, які пишуть для дітей та юнацтва.

Так, наприкінці минулого року відбулась зустріч маленьких читачів з дніпропетровською письменницею Еліною Заржицькою. Еліна Іванівна презентувала свою нову книгу «Як черепаха Наталка до школи збиралася».

Рецензія на книгу Еліни Заржицької «Як черепаха Наталка до школи збиралась» (видавництво «Пороги», м. Дніпропетровськ, 2011 р.)

Коли береш книгу, то одразу звертаєш увагу на її гарне художнє та поліграфічне виконання. Вона ніби сама проситься до рук – така яскрава і весела в неї обкладинка! А які чудові малюнки, виконані дітьми, що навчаються в інтернатах Дніпропетровської області. Це велика знахідка – оздоблювати дитячі видання малюнками самої малечі, ніби коштовностями діадему прикрашати. Тільки талановиті та старанно написані твори можуть надихнути дітей на творчість!

Відгук на книгу Еліни Заржицької «Як черепаха Наталка до школи збиралася»

Всі книги Еліни Заржицької надають нам сили і натхнення, захоплюють і звеселяють, змушують нас сміятися і плакати, приносять втіху і показують вихід із складного становища. Дитячі книжки цього автора відкривають нам шлях в літературу – великий світ на все життя.

Відгуки

Цитати з книги

День 7
Як Наталка до школи збиралася

– Маю гарний наплічничок для зошитів і книжечок, – виспівувала черепаха Наталка, милуючись своїм новеньким яскравим наплічником.
У двері хтось постукав.
– Хто там? – запитала Наталка.
– Листоноша. Вам пакунок. Від бабусі.
Наталка відчинила двері, взяла пакунок, розгорнула його і... Ні, ви ніколи не здогадаєтесь! Це був точнісінько такий самий гарненький наплічник!!!
За п’ять хвилин Наталка отримала ще два пакунки, а потім ще вісім. (І всі – від люблячих родичів, точнісінько з такими ж наплічниками).

Повний текст цитати