Як черепаха Наталка до школи збиралася

5
Середня: 5 (1 оцінок)

Рецензія на збірку казок Е.І. Заржицької «Як черепаха Наталка до школи збиралася»
Автор рецензії: Жанна Крижановська (джерело: Літературна Дніпропетровщина)

Збірка казок, написана дитячою письменницею Е.І. Заржицькою, призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку і вийшла друком у видавництві «Пороги» (2011, Дніпропетровськ) за сприяння Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Цикл невеликих казочок знайомить малят із життєрадісною, дотепною, кмітливою черепашкою Наталкою, яка розкриває для себе таємниці світу, радіє кожному несподіваному знайомству, готова щодня пізнавати щось нове. У неї багато друзів – це маленькі, непомітні істоти, життя яких наповнене радощами, клопотами, сподіваннями.

Пригоди дивовижних героїв, яких авторка наділила іменами і рисами людської вдачі, допомагають малятам уважно придивитись до загадкового навколишнього світу, відчути себе його частинкою, полюбити на перший погляд непомітних створінь, навчитися у них працелюбності, старанності, відповідальності, щедрості.

Ідейно-художній зміст казок Еліни Заржицької відповідає духовно-моральним запитам сучасного суспільства і сприяє формуванню у дітей доброзичливості, щирості, допитливості, готовності допомогти тим, хто цього потребує.

Невимушена, дохідлива манера розповіді-діалогу сприяє зануренню дітей у казковий світ маленьких персонажів та вихованню у них стриманості, чемності, культури спілкування.

Збірка має яскраве привабливе оформлення, до якого долучились вихованці інтернатських закладів Дніпропетровської області після їхнього ознайомлення з казками письменниці, а це є кращим підтвердженням позитивної оцінки книжки дитячою аудиторією.

Проголосувати:

вгору
0 користувачів проголосувало.

Пoширити у соц. мережах: