You are here

Рекомендую!

Прочитавши «Анну Кареніну» Л.Толстого,вкотре впевнилась,що таке заглиблення в детальний опис і стільки драми притаманні тільки «нашим» авторам.Тим не менш,роман справді вартує вашої уваги,оскільки сповнений різноманітних емоційних подій(від смерті до народження),містить в собі глибокі роздуми автора і дає урок читачам!
На мою думку,серед переваг твору можна виділити:
-прекрасний опис одразу кількох сюжетних ліній,які пов‘язані між собою,але водночас майже не впливають на історію один одного;
-проникливий і грунтовний опис почуттів героїв в тій чи іншій ситуації;
-реальне зображення російської аристократії у 19ст,з усіма її погрішностями та заблудством.
-і звісно,неймовірна історія кохання,про яку можна тільки мріяти.Пристрасть,відданість і віроломство-ось,що всі ми шукаємо в таких книгах.
Щодо недоліків,то єдине,що мені б хотілось змінити-це зображення самих подій.Якщо я була приємно вражена тим,як багато Л.Толстой міг сказати про безодню почуттів головних героїв,то цей коротенький опис того,що відбувається з ними і навколо них нігілістично вплинув на моє враження про книгу.
Однак,незважаючи на це,я з впевненістю раджу цей роман всім,хто хоче відчути на собі цю атмосферу забороненого кохання і як важко жити,коли ти зустрів «ту людину,але не в той час»

Вподобати:
+1
+1
-1