Розмальовки антистрес

Сучасний ритм життя змушує нас весь час кудись поспішати. Велике психо-емоційне навантаження часто виливається у постійну втому, розлади сну, апатію. Дуже хочеться кудись відволіктися, щоб просто зупинитися і розслабитися. У цьому може допомогти різновид графічної літератури розмальовки антистрес. Що вони собою являють? Це дуже красиві чорно-білі орнаменти і візерунки, які художники вміло поєднують між собою, утворюючи певну гармонійну картину або сюжет.
Відволіктися від поганих думок чи просто «розвантажити» мозок, можна просто розглядаючи книгу або розфарбовуючи. Хтось може зауважити, що це — забавка для дітей. Так, в якійсь мірі забавка, але для дорослих теж. При чому, є дорослі по всьому світу, які нею користуються і вже переконалися, що вона допомагає стати спокійнішими та щасливішими їм самим та людям, що їх оточують.
Тож давайте разом пройдемо сторінками найвідоміших, таких цікавих і таких необхідних нам зараз книг, що допоможуть розслабитися.

«Чарівний сад», «Зачарований ліс», «Загублений океан», «Різдво Джоани», «Магія Джунглів», Джоана Басфорд

Якщо не тільки потрібно знайти душевну гармонію, а ще й хочеться отримати і випустити на волю творче натхнення, то, безперечно, потрібно познайомитися з антистресовими розмальовками художниці із Шотландії, Джоани Басфорд. Її чорно-білі візерунки легкі та цікаві. Вони познайомлять нас з неперевершеними картинами природи та персонажами із казки. Змусять заблукати в неймовірних лабіринтах і забутися в часі. Відпустити проблеми і втому.
Авторка не лише підготувала повноцінні образи, а ще й пропонує завершити недороблене нею на свій смак і своє бачення. Долучитися до її творчості, стати співавтором.

«Дивосвіт», «Барвистий світ», «Диво савана» (Розмальовка для спокою та натхнення) Міллі Маротта

Коли ти залишаєшся сам на сам з олівцями та антистресовими розмальовками цього автора, здається ніби навколо нічого не існує більше. Тільки ти і колір. Повністю відпускаєш всі думки і згадуєш, що в цьому світі є багато прекрасного. І є гармонія. Абсолютна гармонія із собою та зі світом.
Заплутані візерунки з представниками тваринного і рослинного світу відносять у далекі країни, а тропічні квіти створюють настрій свята.
Автор зумів таким чином створити обриси картинок, що в будь-якій кольоровій гамі вони виглядають, як справжній витвір мистецтва. А жоден попередній образ не схожий на наступний.

«Натхнення. Розмальовка-антистрес» і «Романтика. Розмальовка антистрес» видавництво Віват

Ці книги наповнені великою кількістю візерунків, які промальовані до найдрібніших деталей. Кожна з них може отримати свій власний колір. Який? Вирішувати вам. Говорять, що апетит приходить під час їжі. Так і натхнення неодмінно з’явиться, варто тільки розпочати малювати.
Ці, власне, як і інші, розмальовки антистрес, рекомендують використовувати зранку, щоб зарядитися бадьорістю та гарним настроєм, в обідню перерву для релаксу та ввечері, щоб зняти втому та напругу.

«Аніморфія», «Імаджиморфія» Кербі Росейнс

Ці книги істотно відрізняються від інших. Хтось навіть може сказати, що вони дивні. Справді, дивні. Але ніхто не скаже, що це погано. Адже завдяки сюрреалізму і поєднанню тваринних образів з оригінальним дудлами, що в перекладі з англійської означає «каракулі», виходять неперевершені картини, яким так і хочеться подарувати колір.
Коли сідаєш фарбувати, то все решта відступає на другий план, а зупинятися зовсім не хочеться. Та це добре. Розігнатися є куди. Більше півсотні картин можна створити, вкладаючи душу і отримуючи взамін спокій.

Стів Макдональд «Дивовижні міста. Розмальовка-подорож містами, реальними та вигаданими»

Назва цієї розмальовки антистрес говорить сама за себе. Придбавши таку книгу, ви отримаєте можливість побувати на площах, скверах, вулицях таких величних міст, як Париж, Рим, Мадрид, Токіо, Амстердам, Нью-Йорк та багато інших. Художник вималював багато дрібних деталей, що допоможуть відчути дух міста та його особливість.

«Анімасвіт. Твої неймовірні тварини» видавництво КСД

Представники тваринного світу самі по собі досконалі, а коли їх зображує умілий художник, то на світ з’являється мистецький витвір. Саме таким прикладом неперевершеного твору є дана розмальовка антистрес.
Великим плюсом є зручність її використання та можливість розфарбовувати різними засобами: від олівців до фарб та фломастерів. Це забезпечується тим, що елементи, які зображені в дрібних деталях, розміщені на окремих сторінках.
Тварин зображено велику кількість, вони абсолютно різноманітні — від звичайного коня до тропічних представників фауни.

«Гра престолів. Офіційна розмальовка». Видавництво КМ-БУКС

Якщо людина є прихильником певного героя, книги чи серіалу, то, звичайно, бажає мати відношення до всього, що з ним пов’язане. Так, для тих, хто зачитувався «Грою престолів» чи напружено спостерігав за подіями на екрані, з’явилася ще одна чудова можливість доторкнутися до створення нових образів улюблених героїв.
Розмальвка антистрес «Гра Престолів…» містить 45 візерунків, на яких зображені сцени з твору, які можна самостійно оживити, надати їм того, кольору, якого захочеться та відтворити своє бачення образу кумирів.

«Український міфосвіт» Олеся Вакуленко

Наш народ багатий на минувшину, на знаки, обереги та міфологію, яка сповнена цікавих істот та образів, а також казкових героїв. Всі ці речі у прекрасному виконанні художниці Олесі Вакуленко допоможуть відволіктися від буденності, отримати релакс та насолоду. А також згадати якого ми роду-племені.
«Суперова розмальовка», «Кльова суперова розмальовка» Джоана Вебстер
Найпростіше розфарбовувати малюнки, які складаються з геометричних деталей. Саме ця розмальовка для зняття стресу містить такі візерунки. Вони прості і разом з тим утворюють своєрідний калейдоскоп, який можна наповнити будь-яким кольором і отримати свій особистий мистецький витвір. Процес фарбування захопливий і цікавий, як для дітей, так і для дорослих.

«Пори року. Книга для творчості та натхнення» Ганни Карлсон

Кожна пора року по-своєму красива. Але часто взимку нам хочеться весни, а восени — літа. Саме ця розмальовка-антистрес допоможе переміститися в часі і пофантазувати, розфарбувати красивих птахів та тварин, неймовірні рослини та отримати легкість, спокій та гармонію.
Ці книги не просто забавка. Вони поєднують у собі приємне та корисне, дозволяють доторкнутися до мистецтва та знайти спокій та відпочинок.