Ідеальна незнайомка | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Ідеальна незнайомка

Тематика: 
Художня література
Сучасна зарубіжна проза
проза
Рік видання: 
2021
ISBN: 
978-617679922-1
Анотація: 

За спиною колишньої журналістки Лії Стівенс багато невдач і болючих помилок — їх не вийде ні загладити, ні забути, ні притлумити плином часу. Аби якось налагодити життя, Лія втікає в Пенсільванію разом із вірною подругою Еммі. Вона хоче зачаїтися, принишкнути. Але привид минулого невтомно переслідує її. Біля річки знаходять жінку, дуже схожу на неї. Усі довкола тепер дивляться на Лію з підозрою. Здавалося б, Еммі могла б допомогти розплутати ситуацію, але біда — поліціянти в один голос стверджують, що Еммі насправді ніколи не існувало.

Рецензії на книгу (1)

Новий психологічний трилер від Меґан Міранди

2

Коли кар'єра журналістки Лії Стівенс розбивається вщент, випадкова зустріч зі своєю старою подругою Еммі Грей пропонує їй прекрасну можливість розпочати все спочатку. Еммі, щойно перегорнула сторінку стосунків які погано завершились, переконує Лію поїхати жити з нею в сільську Пенсільванію, де є вільні посади викладачів, і ніхто не знає минулого Лії, або Еммі.

...

Цитати (1)

Спершу, коли я тільки-но переїхала сюди влітку, це був період блаженного спокою - кожен день тішив відчуттям умиротворення та відсутності думок.

Повний текст цитати