Новий психологічний трилер від Меґан Міранди | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Новий психологічний трилер від Меґан Міранди

Коли кар'єра журналістки Лії Стівенс розбивається вщент, випадкова зустріч зі своєю старою подругою Еммі Грей пропонує їй прекрасну можливість розпочати все спочатку. Еммі, щойно перегорнула сторінку стосунків які погано завершились, переконує Лію поїхати жити з нею в сільську Пенсільванію, де є вільні посади викладачів, і ніхто не знає минулого Лії, або Еммі.

В місті відбуваються жорстокі злочини, і Еммі Грей зникає, Лія починає усвідомлювати, як дуже мало вона знає про свою подругу та сусідку по кімнаті. Не спроможна знайти друзів, родину, паперовий чи цифровий слід, поліція ставить під сумнів питання, чи взагалі існувала Еммі Грей. І розгляне Лію як головного підозрюваного.
Кожному в цьому сільському пенсільванському містечку є що приховувати - включаючи саму Лію. Як ви розкриєте правду, коли ви зайняті приховуванням своєї?

Борючись із сумнівами поліції, Лія повинна розслідувати правду про Еммі Грей - а також витягнути свої “скелети із шафи” - очистити своє ім'я та з'ясувати, кому вона справді може довіряти.

Якщо вам подобаються книги, які вивертають ваш розум навиворіт і змушують вас сумніватися у всьому, то це книга для вас. Переплетення трьох сюжетних ліній тримає напругу до кінця.

Меґан Міранда майстерно справилася з побудовою якісного, психологічного трилера.

+1
+2
-1