Інферно

4.52941
Середня: 4.5 (17 оцінок)
Автор: 
Тематика: 
Ден Браун//Інферно//рецензії
зарубіжна література
Художня література
Рік видання: 
2013
ISBN: 
978-966145654-8
Анотація: 

У самому серці Італії професор симвології Роберт Ленґдон стає учасником змови, побудованої довкола найзагадковішого шедевра світової літератури – „Божественної комедії” Данте. Ленґдон намагається перехитрувати своїх супротивників і розгадати складну загадку, що забирає читача у світ класичних витворів мистецтва, секретних тунелів і новітніх технологій. Інферно – це смертельно небезпечні перегони з часом, що захоплять вас із першої сторінки й не відпустять аж до фіналу!

Рецензії на книгу

Продовження історії про професора Роберта Ленгдона

У творах Дена Брауна є одна особливість, яка приваблює мене, тому я читаю їх з великим захопленням. Вони наповнені багатьма деталями з історії, архітектури, міфології та сучасності, що призводить до чіткої картини в уяві читача. Автор для написання своїх романів багато досліджує сфери, предмети та міста, де відбуваються події, тому й виникає враження про обізнаність письменника у всьому про що він пише.

Професор Ленгдон і таємниця дантівської чуми

Останнім часом: історія, багато творів митців минулого і, власне, самі митці надихають митців сучасності. Нема різниці, чи то в кіно, чи то в літературі. Узяти б, хоч Конан Дойлівського Шерлока Холмса, папське сімейство Борджиа, шедеври Леонардо Да Вінчі та й самого Леонардо. Класичні твори і їх автори ніби магнітом приваблюють до себе сучасних письменників, кіношників і поетів. Не став, вкотре, винятком Ден Браун.

Відгуки

як на мене "комерційна" книга. Одні й ті ж описи повторюються по декілка разів. Схоже на те, що книга "роздута". Хоча піднімаються цікаві питання про трансгуманізм і перенаселення планети.

Повний текст відгуку

Цитати з книги

Найгірша самотність у світі — це ізоляція, у яку ти потрапляєш, коли тебе не розуміють.

Повний текст цитати

Найкраща ілюзія виникає тоді, коли містить максимум реальності.

Повний текст цитати

Немає людини пихатішої за ту, яка щиро вважає себе невразливою до всіх нещасть, які існують у нашому світі.

Повний текст цитати

Розум людини має примітивний егоїстичний захисний механізм, котрий заперечує всяку дійсність, яка спричиняє надто велике навантаження на мозок, із котрим той неспроможний впоратися. Цей механізм називається "заперечення".

Повний текст цитати