Облуда. Трилогія. Облудні сосни. Книга 2. Крауч Блейк

4
Середня: 4 (1 оцінок)
Видавництво: 
Рік видання: 
2017
ISBN: 
978-617-7489-05-3
Анотація: 

Книга "Облуда. Книга 2" - другий роман, що входить в цикл "Сосни".

Ласкаво просимо в Облудні сосни - тихе містечко, розташоване серед казкових гір. Це справжній рай на землі … оповитий огорожею під напругою та колючим дротом, де кожне слово та жест відслідковуються за допомогою відеокамер.

Ніхто з мешканців не знає, як вони сюди потрапили. У них немає права на вибір, адже за них вирішують, де працювати, як жити і з ким одружуватися. Деякі вважають, що вони померли, інші думають, що всі жителі міста є частиною дивного експерименту. Та кожен мріє покинути це місто і ті, хто наважуються це зробити, стикаються з жахливим сюрпризом.

Ітан Берк бачив світ за межам Облудних Сосен. Він один із небагатьох людей, які знають, що знаходиться по іншу сторону паркану.

Книга "Облуда. Книга 2" - незвичайна заплутана історія з неочікуваною розв’язкою.

Рецензії на книгу

Пелена, якою накрите місто

Якось довго я підходив до прочитання наступної книги із трилогії “Облудні сосни”, а саме другої частини, “Облуда”. Блейк Крауч цього року став для мене відкриттям. Стиль написання тексту та динаміка твору відрізняють його книги від інших. Так що секретного агента Ітана Берка не вдалося забути, а тим більше місто, яке за словами творця є раєм на землі.

Відгуки

Цитати з книги