Портрет Доріана Ґрея | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Портрет Доріана Ґрея

Тематика: 
зарубіжна література
класика
Художня література
Видавництво: 
Рік видання: 
2012
ISBN: 
978-617585031-2
Анотація: 

Портрет Доріана Ґрея» — вершина проповідуваного Оскаром Вайлдом естетизму і водночас великої мистецької сили заперечення декадентських крайнощів цієї концепції; це один із найпарадоксальніших романів модернізму.
За словами самого письменника, «справжня мораль цього твору полягає в тому, що всяке надуживання, так само, як і самозречення, тягне за собою покару». Моральний злочин призводить до колапсу естетики. Ще один і, можливо, найголовніший урок цього роману полягає в тому, що людина не може надміру загравати ані з мистецтвом, ані з життям.

Рецензії на книгу (1)

Правильність вибору

0

«Портрет Доріана Грея », написаний відомим англійським письменником Оскаром Уайльдом у 1891 році, певне, одна з найкращих книг, які мені доводилось читати в житті. Вперше з нею я зустрілась на лавах сьомого класу, так як цей твір входив до шкільної програми. Ще тоді підсвідомо виникло бажання прочитати його повністю і я не шкодую ні разу, бо з того часу і по цей день «Портрет» залишається одним із моїх найулюбленіших романів.

...

Відгуки (2)

Папір, який включає в себе зміст цінностей життя. Протиставлення, між почуттям та жорстокістю. Мистецтво, кохання, молодість та краса. Картина де зображено найжахливіше, в якій люди бачать найпрекрасніше.

Повний текст відгуку

Користувачі яким сподобалась книжка - також вподобали